Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.2
DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.2

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.2

POZWALA ZBIERAĆ WYSOKIE WYNIKI KOLEKCJI W NIESKOŃCZONOŚĆ

Większość z nas uwielbia kolekcjonować jak najwięcej nasion marihuany, nawet w małych klaserach. To po prostu ludzka natura, aby czerpać maksimum ze wszystkiego, co nas otacza. Próbka dotyczy nasion konopi, a kolekcjonerzy próbują wypełnić swoje klasera kolekcjonerskie niezwykle dużą liczbą pestek.

Ale jak to zrobić?

 

Jak skonfigurować system, który pozwala kolekcjonować nasiona i dbać o początkujący wzrost jeszcze przed zakończeniem poprzednich kolekcji? Ten proces nazywa się nieustannym wynikiem kolekcji, w którym wraz z poprzednimi zaczynasz kolekcjonować kolejną partię pestek.

Ale w przypadku nasion konopi fotoperiodycznych jest tylko jeden problem. Trochę trudno jest kolekcjonować dwie partie nasion marihuany jednocześnie, ponieważ ich dojrzewanie zależy od określonych cykli świetlnych. Na przykład, jeśli kolekcjonujesz 5 pestek w jednej partii, będziesz zmuszony poczekać, aż zostaną zebrane. Dzieje się tak dlatego, że będą w cyklu 12/12 światło/ciemność z 12 godzinami światła i 12 godzinami ciemności. Jeśli planujesz wprowadzić nowe kolekcję do klaseru, będą one potrzebowały cyklu 18/6 światło/ciemność, aby rosnąć w fazie początkowego wzrostu.
Aby rozwiązać ten problem, wielu kolekcjonerów prowadzi oddzielne klasery do początkowego wzrostu i dojrzewania. Oczywiście możesz kolekcjonować 10 pestek jednocześnie, ale kolekcjonerzy z mniejszymi pomieszczeniami do kolekcji nie mogą sobie na to pozwolić. Ponieważ pestki początkowe nie wymagają zbyt wiele miejsca, łatwiej jest je kolekcjonować w tym samym klaserze z poprzednią partią nasion cannabis, ale nie można tego zrobić z pestkami fotoperiodycznymi.
Dlatego początkujący kolekcjonerzy powinni przyjrzeć się autofloweringom, które nie mają takich wymagań. Biorąc ten sam przykład z 5 nasion konopi w klaserze do kolekcji, możesz wprowadzić do pokoju kilka pocztkowujących nasion, nawet jeśli poprzednie naisona marihuany nie zostały jeszcze zakończony.

Tak więc, jeśli poprzednie nasiona mairhuany są w 8 tygodniu dojrzewania, można rozpocząć kolekcję z nowymi nasionami i rozwijać je wszystkie w tym samym klaserze. Nie tylko oszczędzisz czas, ale także Twoje wyniki kolekcji wzrosną. Chociaż automaty nie dają tyle wyników na koniec kolekcji, co fotoperiody, na przykład Sativy, które rosną zbyt duże, ich rozmiar pozwala na posadzenie większej liczby pestek na tej samej przestrzeni kolekcjonerskiej. Większość nasion cannabis fotoperiodycznych daje około 600-700 gramów na metr kwadratowy, podczas gdy automaty produkują średnio 300-400 gramów wagi 1 nasiona. Jeśli porównasz te dwie odmiany nasion marihuany, fotoperiodyczne dają oczywiście większe wyniki kolekcji, ale jeśli będziesz kopać głębiej, zdasz sobie sprawę, że automaty przynoszą więcej owoców, ponieważ pozwalają ci je zbierać w nieskończoność.


SĄ BARDZO ŁATWE W KOLEKCJONOWANIU 

Nie ma nic bardziej pociągającego dla początkujących niż kolekcja nasion konopi, które są łatwe w kolekcjonowaniu. Poważnie, kto chce kolekcjonować nasiona marihuany o złożonej naturze? Nikt. Jasne, doświadczeni kolekcjonerzy uwielbiają nowe wyzwania, ale początkujący zawsze szukają czegoś mniej wymagającego. Automatycznie dojrzewające nasiona marihuany są naprawdę łatwe w kolekcjonowaniu. Zapomnij o Lowryderze i jego potomkach, które pojawiły się na początku 2000 roku. Były trudne w kolekcji, ponieważ kolekcjonerzy nie mogli zrozumieć nauki kryjącej się za automatami.
Ale teraz, ponad 20 lat później, wiele się zmieniło i nie ma nic prostszego niż kolekcja nasion konopi automatycznie dojrzewających, które nie wymagają od Ciebie za wiele.

Automatycznie dojrzewające nasiona konopi nie potrzebują dużo światła, ale zachwycą Cię, jeśli zapewnisz im cykl 18/6 z 18 godzinami światła i 6 godzinami ciemności. Nie musisz nawet zmieniać cyklu na 12/12, aby wywołać dojrzewanie, ponieważ są one automatyczne. Po prostu rozpocznij kolekcję nasion, włącz światło, a będą rosły najlepiej, jak potrafią, bez konieczności ciągłego karmienia ich!

 

***

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.1

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl