Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Biohazard Seeds

BioHazard Seeds to nowoczesny bank nasion konopi specjalizujący się w selekcji i konserwacji nowych linii feminizowanych nasion konopi o wysokiej jakości na rynku, w tym odmian nasion marihuany automatycznie dojrzewających.

Biohazard Seeds ma na celu sprowadzanie profesjonalnych i amatorskich hodowców, a także handlowców z sektora, feminizowanych nasion konopi, które są łatwe w kolekcji, o dobrej wydajności i przystępnej cenie.

Oferując możliwość pracy z nowymi odmianami, z pysznymi aromatami i niezwykłą mocą. Odmiany nasion cannabis wybrane przez naszych genetyków od początku lat 90., aby zachować cały ich smak, produkcję i jakość.

Nasiona Biohazard

Jawar Feminise Jawar Feminise
Producent: Biohazard
Cena:

23,00 zł

Cena regularna: 33,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Somanta Feminise Somanta Feminise
Producent: Biohazard
Cena:

65,00 zł

Cena regularna: 93,00 zł

zobacz więcej
  • promocja

Nasiona selekcjonuje się pojedynczo ręcznie, po dokładnej kontroli tylko najlepsze nasiona są pakowane.

Konserwacja nasion konopi odbywa się w warunkach niskiej wilgotności i niskiej temperatury, dzięki czemu lepiej zapewnić zachowanie ich żywotności, gdy nasze nasiona marihuany są zapakowane w teście przeszły żywotność kiełkowania 95%.

Nasze nasiona są pakowane w trzech różnych formatach: 1 nasiona3 nasiona5 nasion. Opakowania zawierają nasiona cannabis w sztywnej tubie, przezroczyste i całkowicie uszczelnione, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć ich wygląd, a jednocześnie zachować optymalne warunki do konserwacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mają zaufanie do naszego projektu i mamy nadzieję, że jeszcze raz przyprawimy o ten wspaniały wybór słodkich i aromatycznych odmian.

Najlepsze odmiany nasion marihuany od Biohazard Seeds:  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl