Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Genehtik

Genehtik Seeds to bank nasion marihuany, który spędził długie lata na intensywnej pracy hodowlanej, a także dzielenia się i wymiany genetyk, informacji i doświadczeń z hodowcami nasion konopi z różnych krajów świata.

Od końca lat 90-tych  Genehtik Seeds wprowadził na rynek nasion cannabis bardzo szczególne odmiany i wielokrotnie odmiany nasion marihuany prawdziwych "mistrzów".

W wyniku krzyżówek z innymi nasionami marihuany z różnych części świata, udało się producentowi Genehtik Seeds stworzyć własne całkowicie stabilne i jakościowe odmiany nasion cannabis.

Producent Genehtik - Nasiona Auto Feminizowane

Producent Genehtik Seeds gwarantuje maksymalną jakość genetyczną wszystkich nasion konopi. Zachowując również cechy rodziców i zachowując aromaty, smaki i efekty.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest zapewnienie stabilności i wigoru zarówno w rozwoju, jak i w strukturze. Gwarantując, że praktycznie 100% nasion marihuany, będzie oferować owoce i żywiczny wygląd

Wszystkie nasze nasiona cannabis są wybierane i czyszczone ręcznie, aby zapewnić najwyższą jakość. Dodatkowo, dzięki opakowaniu mikroprobówki zapewniamy jej optymalną konserwację.

Na szczególną uwagę, zasługują odmiany takie jak: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl