Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!

Grandaddy Purple - nasiona

Granddaddy purple

Słoneczna Kalifornia jest miejscem, w którym w 2003 r. ta kojarzona z charakterystycznymi odcieniami fioletu odmiana została opracowana. Granddaddy Purple to dzieło Kena Estesa i zarazem gatunek, który w ciągu wielu lat obecności na rynku zdołał zaskarbić sobie serca kolekcjonerów z całego świata. Co ją wyróżnia?

Perfekcyjnie skrzyżowane odmiany w Granddaddy Purple

Połączenie dwóch odmian uznawanych powszechnie za wartościowe – Purple Urkle oraz Big Bud – poskutkowało powstaniem dostępnych na tej stronie nasion. Stężenie THC wynosi w nich od 17% do 24%. Ilości CBD są w tym przypadku zaledwie śladowe. Nasiona tego gatunku można przechowywać zarówno na zewnętrznym, pod gołym niebem, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Kwaskowość winnego aromatu winogron oraz słodycz dzikiej jagody dominują w nasionach Granddaddy Purple. Wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb i zastanów się, jaka ilość ziaren Cię interesuje. Nasz sklep pozyskuje je ze zweryfikowanych i bezpiecznych źródeł. Każdy z oferowanych produktów wysyłamy w oryginalnym opakowaniu. Decydując się na zakup, pamiętaj, że ze względu na obowiązujące w Polsce prawo nasiona sprzedawane są wyłącznie w celach kolekcjonerskich.

Granddaddy Purple – kalifornijska odmiana marihuany w f2seeds.pl

Jak wskazuje nazwa, Granddaddy Purple często uznawany jest za „dziadka” wśród wszystkich nasion. Jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, ponieważ od czasu premiery tej odmiany zdążyło już powstać wiele jej wersji o rozmaitych właściwościach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl