Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Opcje przeglądania
Indoor / Outdoor
Medyczne
BONUS +
Ocena
Cena
 • od
  do

Pochodzenie tej odmiany jest bliżej niesprecyzowane. Przypuszcza się, że historia weed Bubblegum haze rozpoczyna się w stanie Indiana w USA. Nasiona przekazane później do Holandii zyskały międzynarodową popularność, dzięki uprawom i selekcjom przeprowadzonym przez TH Seeds. Gatunek szybko zdobył uznanie klientów na całym świecie. Przyczyn jego silnej pozycji na rynku można upatrywać m.in. w charakterystycznej nazwie, która nawiązuje do słodkiej gumy do żucia.

Bubble Gum

Auto Bubble Feminise Auto Bubble Feminise
Producent: Female Seeds
Cena:

80,00 zł

zobacz więcej
Auto Bubble Gum Feminise Auto Bubble Gum Feminise
Producent: 00 Seeds Bank
Cena:

83,00 zł

paczka
zobacz więcej
 • nowość
BubbleGummer Feminise BubbleGummer Feminise
Producent: Female Seeds
Cena:

80,00 zł

zobacz więcej
Bubblicious Feminise Bubblicious Feminise
Producent: Resin Seeds
Cena:

105,00 zł

zobacz więcej
 • nowość
Strawberry AKeil Feminise Strawberry AKeil Feminise
Producent: Serious Seeds
Cena:

270,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

paczka
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość

Bubble Gum haze – pochodzenie, genotyp

Analiza genotypu weed Bubble Gum haze pozwala określić tę odmianę jako hybrydę o zrównoważonym profilu genetycznym – 50% sativa i 50% indica. To połączenie genów zapewnia szczepowi stabilność genetyczną. Mimo że szczegółowe pochodzenie pozostaje nieznane, uważa się, iż w składzie weed Bubble Gum haze mogą występować zarówno ślady sativy z Meksyku i Kolumbii, jak i afgańskiej indici.

Popularność tej odmiany nasion jest widoczna m.in. w licznych nagrodach. Wśród nich m.in. wyróżnienia na High Times Cannabis Cup oraz Spannabis Cannabis Champion’s Cup. To jedna z nielicznych odmian, którą masowo kupują klienci zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie, szczególnie w Amsterdamie. W stolicy Holandii weed Bubble Gum haze stała się jednym z najczęściej wybieranych gatunków.

Podstawowe właściwości nasion Bubble Gum haze

Odmiana jest znana także z wykorzystania jako baza genetyczna do tworzenia nowych szczepów. Przy jej udziale powstały takie strainy jak np. Strawberry-Banana od Crockett Family Farms. Weed BubbleGum haze od lat służy jako kluczowy budulec genowy dla nowoczesnych hybryd.

Przechowywanie tej odmiany jest możliwe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Warunki klimatyczne mogą mieć jednak istotny wpływ na sposób, w jaki należy się obchodzić z tymi nasionami. Ziarna weed Bubble Gum haze wykazują dobrą adaptacyjność, dlatego uznaje się je za odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych osób.

Nasiona mają ciemnobrązowy kolor i owalny kształt. Ich długość wynosi ok. 5 mm. Zostały poddane procesowi oczyszczania, więc są pobawione szkodliwych substancji czy drobnoustrojów. Przechowywane w chłodnym i suchym miejscu, zachowują swój wygląd i inne właściwości fizyczne nawet przez kilka lat. Nasiona weed Bubble Gum haze sprzedajemy wyłącznie na cele kolekcjonerskie i zachowawcze.

Bubble Gum haze z pewnego źródła

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w ziarna tej odmiany w różnych opakowaniach. Wszystkie artykuły pozyskujemy od dokładnie zweryfikowanych, atestowanych dostawców i producentów. Dzięki temu możemy zadbać o zgodność informacji podawanych na stronach sklepu z rzeczywistością.

Odmiana weed Bubble Gum haze ­– najważniejsze informacje:

 • pochodzi z USA,

 • ryda 50% sativa, 50% indica,
 • geny sativy z Meksyku i Kolumbii oraz indicy z Afganistanu,

 • zdobyte liczne nagrody, m.in. High Times Cannabis Cup, Spannabis Cannabis Champion’s Cup,

 • zyskała popularność w USA i Europie, zwłaszcza w Amsterdamie,

 • baza genetyczna dla nowych odmian,

 • dobrze adaptuje się do różnych warunków,

 • nasiona mają ciemnobrązowy kolor i owalny kształt,

 • sprzedawane wyłącznie do celów kolekcjonerskich i zachowawczych.

Zaopatrując się u nas w weed BubbleGum haze, otrzymujesz w stu procentach legalne i dopuszczone do obrotu nasiona. Dostarczamy wszystkie przesyłki zgodnie z prawem, z myślą o celach kolekcjonerskich. Jako że ziarna są pozbawione substancji psychoaktywnych, można je swobodnie kupować i przesyłać dowolnymi, dopuszczonymi prawnie sposobami. Zachęcamy do zapoznania się z opisem tej odmiany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl