Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu
TRANSLATE
 

Sensi Seeds

Sensi Seeds jest największym światowym producentem nasion marihuany na świecie! Działalność Sensi Seeds rozpoczęła się w 1985 roku i od razu stał się pionierem w branży nasion konopi.

W dzisiejszych czasach Sensi Seeds dysponuje największą bazą nasion cannabis a rząd holenderski wybrał genetykę tego producenta do stworzenia medycznych nasion konopi indyjskich, które można nabyć w aptekach. Sensi Seeds praktykuje działania do promowania nasion marihuany do celów rekreacyjnych jak i medycznych.

Sensi Seeds jest zdecydowanym pionierem nie tylko w doświadczeniu w kolekcji i jakości nasion konopi ale także w innowacyjnych metodach kolekcjonerskich nasion marihuany. Sensi Seeds założyła w 1993 roku siostrzaną firmę: HempFlax - która działa w przemyśle: przetwarzającym nasiona cannabis.

Nasiona | Auto Feminizowane

Sensi Seeds jest również założycielem pierwszego Muzeum Konopi: "Hash Marihuana & Hemp Museum" na świecie, aktualnie znajdującego się w Amsterdamie i Barcelonie. Ten producent był, jest i prawdopodobnie długo będzie, prekursorem na rynku nasion konopi indyjskich.

Wszystkie odmiany nasion marihuany, od Sensi Seeds cieszą się dużym zadowoleniem kolekcjonerów, począwszy od odmian: 

Prawdziwym bestseller-em od Sensi Seeds są odmiany nasion cannabis:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl