Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Sensi Seeds

Sensi Seeds jest największym światowym producentem nasion marihuany na świecie! Działalność Sensi Seeds rozpoczęła się w 1985 roku i od razu stał się pionierem w branży konopnej.

W dzisiejszych czasach Sensi Seeds dysponuje największą bazą nasion cannabis a rząd holenderski wybrał genetykę tego producenta do stworzenia medycznych konopi indyjskich, które można nabyć w aptekach. Sensi Seeds praktykuje działania do promowania marihuany do celów rekreacyjnych jak i medycznych.

Sensi Seeds jest zdecydowanym pionierem nie tylko w doświadczeniu w uprawie i jakości nasion konopi ale także w innowacyjnych metodach uprawy nasion marihuany. Sensi Seeds założyła w 1993 roku siostrzaną firmę: HempFlax - która działa w przemyśle: przetwarzającym konopie.

Sensi Seeds jest również założycielem pierwszego Muzeum Konopi: "Hash Marihuana & Hemp Museum" na świecie, aktualnie znajdującego się w Amsterdamie i Barcelonie. Ten producent był, jest i prawdopodobnie długo będzie, prekursorem na rynku konopi indyjskich.

Wszystkie odmiany nasion konopi, od Sensi Seeds cieszą się dużym zadowoleniem hodowców, począwszy od odmian: 

Prawdziwym bestseller-em od Sensi Seeds są odmiany nasion cannabis:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl