Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Barney's Farm

Początki sięgają koniec lat 80. i wysoko na szczycie Himalajów, ciężkie śniegi, mała grupa hodowców zaczęła krzyżować odmiany marihuany starannie wyselekcjonowane z każdego zakątka Bliskiego Wschodu i Azji.

Obfite wyniki kolekcji odmian nasion marihuany: sativa i indica utrzymywały ducha grupy w ciągu 3-letniego okresu w wiejskich, opuszczonych górach. Jeden z członków tej utalentowanej grupy założył jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona konopi na świecie. Ta firma to Barney's Farm, a tym, który ją rozpoczął, jest Derry.

Po okresie udanej kolekcji w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 r. Ze świeżo stworzonymi nasionami konopi i przejął ster w Barney's Coffee Shop. Popularność jego szczepów nasion konopi sprawiła, że Barney's Farm jest nieodzownym miejscem dla zainteresowanych na całym świecie.

Producent Barney's Farm - Nasiona Feminizowane

Unikalny charakter początków firmy, takiej jak Barney's Farm, tylko zwiększa jej już i tak dużą popularność. Zdobywca niezliczonych nagród i niekończąca się chęć produkcji "nowych i ekscytujących" odmian nasion konopi indyjskich, nic dziwnego, że istnieje międzynarodowe zapotrzebowanie na kreacje Barney's Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney's Farm wyprodukowało jedne z najpopularniejszych na świecie odmian nasion marihuany:

Pomimo historii sprzed prawie 30 lat, popularność Barney's Farm nigdy się nie zmniejszyła. Nowe szczepy nasion cannabis są często publikowane (Blue Gelato 41 FeminiseGlookies FeminiseGorilla Zkittlez FeminisePurple Punch Auto FeminisePurple Punch FeminiseShiskaberry FeminiseSweet Tooth#1 FeminiseWatermelon Zkittlez Feminise), dzięki czemu stale rosnąca publiczność może nadal cieszyć się wysokiej jakości nasionami firmy, która zaczęła, dosłownie, na szczycie i pozostała tam od tamtej pory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl