Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Opcje przeglądania
Medyczne
BONUS +
Cena
 • od
  do

Nasiona marihuany hybrydowe o zrównoważonym udziale gatunków Cannabis Sativa Cannabis Indica. Połączenie cech dwóch różnych gatunków, jest w pewnym sensie kompromisem. Informację co do konkretnych właściwości 50/50 znajdują się w indywidualnym opisie, każdej odmiany w tej kategorii.

Miłośnicy Cannabis Sativa 50% Cannabis Indica 50% doceniają te wyjątkowe hybrydowe mieszanki za:

Podkategorie: Auto Feminizowane Sativa 50% Indica 50% Feminizowane Sativa 50% Indica 50% Półautomatyczne Sativa 50% Indica 50% | Regularne Sativa 50% Indica 50% |

Nasiona Sativa 50% Indica 50%

+ Speed Auto Feminise + Speed Auto Feminise
Producent: Sweet Seeds
Cena:

86,00 zł

zobacz więcej
AK 47 Auto Feminise AK 47 Auto Feminise
Producent: F2seeds AF FEM
Cena:

15,00 zł

zobacz więcej
AK 48 Feminise AK 48 Feminise
Producent: Nirvana
Cena:

108,00 zł

zobacz więcej
AK-49 Auto Feminise AK-49 Auto Feminise
Producent: Vision Seeds
Cena:

63,00 zł

zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Auto CBG Feminise Auto CBG Feminise
Producent: Cannabiogen
Cena:

40,00 zł

zobacz więcej

Odmiany nasion konopi - Sativa 50% Indica 50%, to połączenie najlepszych cech gatunków sativa i indica. Krótszy czas dojrzewania (w porównaniu do sativa), większe wyniki kolekcjonerskie (w porównaniu do indica), różnorodność smaków i składników aktywnych, zachęca kolekcjonerów do kolekcjonowania tych hybryd. Obdarowują użytkownika z jednej strony działaniem nasennym a z drugiej strony efektem pobudzającym. Warto aby kolekcjoner decydując się na kolekcję nasion marihuany 50%/50%, zwrócił uwagę na cechę cyklu życia pestek tj. uzależnienie od cyklu oświetlenia, wyróżniamy:

 • Sativa 50% Indica 50% - Automatycznie Feminizowane - feminizowane (żeńskie) nasion marihuany z dojrzewaniem niezależnym od cyklu oświetlenia o dyskretnej wysokości, najkrótszym czasem całej kolekcji, przeznaczone zarówno do klaseru indoor jak i outdoor. Idealna alternatywa dla klaserów o krótkim okresie letnim.
 • Sativa 50% Indica 50% - Feminizowane - feminizowane (żeńskie) nasion konopi z dojrzewaniem zależnym od cyklu oświetlenia. Odmiany zarówno do klaserów zewnętrznych jak i wewnętrznych w zależności od okresu dojrzewania i wielkości pestek.
 • Sativa 50% Indica 50% - Półautomatyczne Feminizowane - feminizowane (żeńskie) nasion konopi z dojrzewaniem zależnym od cyklu oświetlenia ze zdecydowanie krótszym czasem dojrzewania. Cykl kolekcjonerski odmian tzw "Fast Version" kończy się najczęściej na początku września.
 • Sativa 50% Indica 50% - Regularne - regularne (męskie i żeńskie) nasiona cannabis z dojrzewaniem zależnym od cyklu oświetlenia. Odmiany zarówno do klaserów zewnętrznych jak i wewnętrznych w zależności od okresu dojrzewania i wielkości pestek.
 • Sativa 50% Indica 50% - Automatycznie Regularne - regularne (męskie i żeńskie) nasiona konopi z dojrzewaniem niezależnym od cyklu oświetlenia o dyskretnej wysokości, najkrótszym czasem całej kolekcji, przeznaczone zarówno do klaseru indoor jak i outdoor. Idealna alternatywa dla klaserów o krótkim okresie letnim.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl