Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Carpathian Seeds 

Karpaty to unikalny ekosystem, któremu udało się zachować swoją nieskazitelną czystość nawet w naszych czasach. Krystalicznie przejrzyste potoki i majestatyczne lasy stuletnie, surowe szczyty i przytulne pogórza z łaskawym klimatem: jesteśmy pewni, że Karpaty nigdy nie przestaną zaskakiwać was nowym pięknem.

Lepszego miejsca do kolekcji nasion konopi o najwyższej jakości po prostu ciężko znaleźć, a to dlatego polsko-czeski bank nasion marihuany Carpathians-Seeds został utworzony tutaj!

Grupę hodowców-pasjonatów, połączyła wspólne pragnienie, aby dać światu nowe, unikalne strainy marihuany.

Producent Carpathians Seeds - Nasiona Auto Feminizowane

Carpathians-Seeds jest dużym i znanym europejskim bankiem nasion konopi, którego produkty cieszą się popularnością wśród hodowców na całym świecie. Nasze nasiona marihuany z powodzeniem się realizują w Czechach, w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, w Chile i wielu innych krajach.

Poza tym, już nie raz uczestniczyliśmy w dużych festiwalach poświęconych marihuanie, takich jak Cannafest i Expoweed.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu breederów Carpathians-Seeds w kolekcji konopi produkty banku posiadają starannie dobraną i stabilizowaną genetykę, gwarantującą 100% zdolność rozpoczęcia kolekcji i świetne obfite wyniki kolekcji. Wszystkie nasiona cannabis w ofercie należą do pierwszego pokolenia (F1), a większość odmian są automatycznie dojrzewające. Jest to bardzo ważne, aby każdy kolekcjoner nasion konopi mógł bez problemów kolekcjonować ulubione szczepy nasion cannabis, nawet jeśli mieszka w miejscowości z krótkim latem.

Carpathians Seeds stara się dodać nasionom całą nieokiełznaną naturalną siłę Karpat, i sądząc po tym, że wdzięcznych klientów jest coraz więcej, to nam się udało. Dlatego jesteśmy pewni, że będziecie w stanie znaleźć w ofercie Carpathians-Seeds coś specjalnego dla siebie i będziecie zadowoleni z rezultatu!

Najpopularniejsze dostępne odmiany nasion marihuany: Auto Black ChereAuto Black TisaAuto Carpathian MolfarAuto GoverlaAuto Sinevir.

Zdecydowaną zaletą producenta Carpathians Seeds jest jakość nasion marihuany i cena! Wszystkie odmiany automatycznie dojrzewające, między innymi, takie jak: AK Auto FeminiseCarpathian Mazar Auto FeminiseCarpathian Skunk Auto FeminiseAuto BlueberryAuto Carpathians Torch GodsAuto Carpathian White WitchAuto ChereAuto KushAuto Northern BlueAuto Northern LightAuto SinevirAuto White ChereAuto White Tisa, White Widow Auto Feminise można mieć już za 11-14 zł za sztukę! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl