Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Carpathian Seeds 

Karpaty to unikalny ekosystem, któremu udało się zachować swoją nieskazitelną czystość nawet w naszych czasach. Krystalicznie przejrzyste potoki i majestatyczne lasy stuletnie, surowe szczyty i przytulne pogórza z łaskawym klimatem: jesteśmy pewni, że Karpaty nigdy nie przestaną zaskakiwać was nowym pięknem.

Lepszego miejsca do uprawy nasion konopi o najwyższej jakości po prostu ciężko znaleźć, a to dlatego polsko-czeski bank nasion marihuany Carpathians-Seeds został utworzony tutaj!

Grupę hodowców-pasjonatów, połączyła wspólne pragnienie, aby dać światu nowe, unikalne strainy marihuany.

Od tamtej pory minęło dużo czasu, a dziś Carpathians-Seeds jest dużym i znanym europejskim bankiem nasion konopi, którego produkty cieszą się popularnością wśród hodowców na całym świecie. Nasze nasiona marihuany z powodzeniem się realizują w Czechach, w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, w Chile i wielu innych krajach.

Poza tym, już nie raz uczestniczyliśmy w dużych festiwalach poświęconych marihuanie, takich jak Cannafest i Expoweed.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu breederów Carpathians-Seeds w hodowli konopi produkty banku posiadają starannie dobraną i stabilizowaną genetykę, gwarantującą 100% zdolność kiełkowania i świetne obfite zbiory. Wszystkie nasiona cannabis w ofercie należą do pierwszego pokolenia (F1), a większość odmian są autokwitnące. Jest to bardzo ważne, aby każdy hodowca nasion konopi mógł bez problemów uprawiać ulubione rośliny, nawet jeśli mieszka w miejscowości z krótkim latem.

Carpathians Seeds stara się dodać nasionom całą nieokiełznaną naturalną siłę Karpat, i sądząc po tym, że wdzięcznych klientów jest coraz więcej, to nam się udało. Dlatego jesteśmy pewni, że będziecie w stanie znaleźć w ofercie Carpathians-Seeds coś specjalnego dla siebie i będziecie zadowoleni z rezultatu!

Najpopularniejsze odmiany nasion marihuany: AK Auto Feminise, Carpathian Mazar Auto Feminise, Carpathian Skunk Auto Feminise, White Widow Auto Feminise

Zdecydowaną zaletą producenta Carpathians Seeds jest jakość nasion marihuany i cena! Takie odmiany automatycznie kwitnące jak: Black Chere, Black Tisa, Blueberry, Carpathian Molfar, Carpathians Torch Gods, Carpathian White Witch, Chere, Goverla, Kush, Northern Blue, Northern Light, Sinevir, White Chere, White Tisa można mieć już za 10 zł za sztukę !

 

Auto AK Feminise Auto AK Feminise
Cena: 42,00 zł
zobacz więcej
Auto White Tisa Feminise Auto White Tisa Feminise
Cena: 39,00 zł 45,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl