Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Carpathian Seeds 

Karpaty to unikalny ekosystem, któremu udało się zachować swoją nieskazitelną czystość nawet w naszych czasach. Krystalicznie przejrzyste potoki i majestatyczne lasy stuletnie, surowe szczyty i przytulne pogórza z łaskawym klimatem: jesteśmy pewni, że Karpaty nigdy nie przestaną zaskakiwać was nowym pięknem.

Lepszego miejsca do uprawy nasion konopi o najwyższej jakości po prostu ciężko znaleźć, a to dlatego polsko-czeski bank nasion marihuany Carpathians-Seeds został utworzony tutaj!

Grupę hodowców-pasjonatów, połączyła wspólne pragnienie, aby dać światu nowe, unikalne strainy marihuany.

Od tamtej pory minęło dużo czasu, a dziś Carpathians-Seeds jest dużym i znanym europejskim bankiem nasion konopi, którego produkty cieszą się popularnością wśród hodowców na całym świecie. Nasze nasiona marihuany z powodzeniem się realizują w Czechach, w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, w Chile i wielu innych krajach.

Poza tym, już nie raz uczestniczyliśmy w dużych festiwalach poświęconych marihuanie, takich jak Cannafest i Expoweed.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu breederów Carpathians-Seeds w hodowli konopi produkty banku posiadają starannie dobraną i stabilizowaną genetykę, gwarantującą 100% zdolność kiełkowania i świetne obfite zbiory. Wszystkie nasiona cannabis w ofercie należą do pierwszego pokolenia (F1), a większość odmian są autokwitnące. Jest to bardzo ważne, aby każdy hodowca nasion konopi mógł bez problemów uprawiać ulubione rośliny, nawet jeśli mieszka w miejscowości z krótkim latem.

Carpathians Seeds stara się dodać nasionom całą nieokiełznaną naturalną siłę Karpat, i sądząc po tym, że wdzięcznych klientów jest coraz więcej, to nam się udało. Dlatego jesteśmy pewni, że będziecie w stanie znaleźć w ofercie Carpathians-Seeds coś specjalnego dla siebie i będziecie zadowoleni z rezultatu!

Najpopularniejsze odmiany nasion marihuany: AK Auto FeminiseCarpathian Mazar Auto FeminiseCarpathian Skunk Auto FeminiseWhite Widow Auto Feminise

Zdecydowaną zaletą producenta Carpathians Seeds jest jakość nasion marihuany i cena! Takie odmiany automatycznie kwitnące jak: Black ChereBlack TisaBlueberryCarpathian MolfarCarpathians Torch GodsCarpathian White WitchChereGoverlaKushNorthern BlueNorthern LightSinevirWhite ChereWhite Tisa można mieć już za 10 zł za sztukę !

 

Auto AK Feminise Auto AK Feminise
Cena: 42,00 zł
zobacz więcej
Auto White Tisa Feminise Auto White Tisa Feminise
Cena: 39,00 zł 45,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl