Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Polish Grow

Polscy producenci nasion marihuany Polish Grow w pełni działający na terenie Hiszpanii w regionie Alacant. Początkowo współpracujący wyłącznie ze stacjonarnymi sklepami z nasionami konopi na terenie Hiszpanii, od pewnego czasu działalność Polish Grow została poszerzona o sklepy wysyłkowe z Polski i Holandii

Od samego początku produkcji, nasiona marihuany są selekcjonowane ręcznie, testowane i zapakowane w oryginalne opakowanie zapewniające trwałość nasion cannabis podczas transportu/wysyłki.

Doświadczenie Polish Grow przekłada się na wysoką jakość nasion cannabis, przeznaczonych głównie do klaserów o polskim klimacie.

Producent Polish Grow - Nasiona Auto Feminizowane

Zanim nowa odmiana od producenta Polish Grow, ujrzy światło dzienne, przechodzi szereg testów a także jest sprawdzana przez hodowców, którzy zaopatrują się w te wyjątkowe nasiona w różnych akcjach typu: Open Seeds, Rolnicy Rolnikom, Testers Varieties.

W swoim katalogu nasion cannabis, Polish Grow posiada nasiona: automatycznie dojrzewające i feminizowane indoor/outdoor:

Gwarancją sukcesu producenta Polish Grow jest jakość i specyfika nasion marihuany przeznaczonych do specyficznego klaseru polskiego a także naprawdę niska cena samych nasion marihuany!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl