Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Opcje przeglądania
Medyczne
BONUS +
Cena
  • od
    do
Promocja

To jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych odmian konopi indyjskich na świecie. Jej pochodzenie owiane jest pewną tajemnicą. Najczęściej mówi się, że Sour Diesel powstała w słonecznej Kalifornii w latach 90. XX wieku z krzyżówki Chemdawg 91 oraz Super Skunk. Jednak dokładne pochodzenie tej odmiany do dziś pozostaje nierozwikłaną zagadką. Zapraszamy do zapoznania się z jej opisem.

Sour diesel - nasiona

Chemdog Feminise Chemdog Feminise
Producent: Orion Seeds
Cena:

17,00 zł

zobacz więcej
Dazy Jones Feminise Dazy Jones Feminise
Producent: Devil Harvest
Cena:

16,00 zł

zobacz więcej
Glookies Feminise Glookies Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena:

43,00 zł

zobacz więcej
Gorilla Glue #4 Feminise Gorilla Glue #4 Feminise
Producent: Blimburn Seeds
Cena:

112,00 zł

paczka
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Sage'n Sour Feminise Sage'n Sour Feminise
Producent: T.H Seeds
Cena:

19,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Sour Kush Feminise Sour Kush Feminise
Cena:

130,00 zł

paczka
zobacz więcej

Pochodzenie odmiany Sour Diesel S Lab

Pierwsze nasiona tej odmiany, oznaczone jako S1, zostały wyprodukowane przez kalifornijską firmę DNA Genetics w 2009 roku. Były one rezultatem samozapylenia oryginalnych okazów pochodzących od znanego growera AJ.W 2011 roku inna kalifornijska hodowla – Reserva Privada (obecnie DNA Genetics) – wyprodukowała kolejną generację nasion: Sour Diesel S Lab S2. Były to ziarna uzyskane w wyniku samozapylenia roślin z partii S1. Dzięki temu udało się jeszcze bardziej ujednolicić i utrwalić pożądane cechy tego genotypu konopi. Obecnie Sour Diesel S Lab to stabilna odmiana oferowana przez polską firmę Royal Queen Seeds. W naszym sklepie jest ona dostępna w wersji feminizowanej, która obejmuje wyłącznie ziarna żeńskie, bez udziału bezwartościowych męskich nasion.

Genetyka i właściwości ziaren Sour Diesel S Lab

Prezentowane ziarna są efektem wieloletniej selekcji prowadzonej na bazie oryginalnych nasion z USA. Ich genotyp to typowa sativa o specyficznym profilu terpenowym. Zgodnie z informacjami producenta można je przechowywać w suchym i zacienionym miejscu nawet w niskich temperaturach.

Oferowane przez nas ziarna Sour Diesel S Lab są starannie wyselekcjonowane pod kątem jakości. Dobieramy wyłącznie wytrzymałe ziarna o wysokiej odporności, które w odpowiednich warunkach można przechowywać przez wiele miesięcy. Dbamy również o staranne zapakowanie nasion, które sprawnie dostarczamy pod dowolny adres na terenie całej Polski. Składając u nas zamówienie, otrzymujesz szczelnie i dokładnie zapakowaną przesyłkę.

Podobnie jak wszystkie inne ziarna dostępne w naszym sklepie, tak i Sour Diesel S Lab są pozbawione THC – psychoaktywnego składnika zakazanego w Polsce. Sprzedajemy wyłącznie stuprocentowo legalne produkty, którymi można handlować zgodnie z prawem. Dobieramy je pod kątem jakości i zapotrzebowania rynkowego, które w przypadku tej odmiany znajduje się na wysokim poziomie. Jednocześnie przypominamy, że zakazana jest uprawa ziaren konopi indyjskich, dlatego dostarczamy pestki do wykorzystania tylko w celach kolekcjonerskich i nie odpowiadamy za ich użycie w inny sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl