Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Absolute Cannabis Seeds

Absolute Cannabis Seeds to galicyjski bank nasion stworzony w 2013 roku. Bank nasion marihuany, który wybiera, uprawia i krzyżuje znakomite rośliny, aby zebrać nasiona konopi o niesamowitej genetyce i udostępnić je konsumentom w przystępnych cenach. 

Absolute Cannabis Seeds skupia się na jakości niż na ilości. Woli oferować mniejszy asortyment doskonałej genetyki niż bardzo szeroki asortyment przeciętnych odmian nasion konopi.

Genetyka od Absolute Cannabis Seeds jest rozszerzana o nowe geny, o ile spełniają one kryteria jakości.

Nasiona Absolute Cannabis Seeds

Nasiona cannabis są pakowane w fiolki farmaceutyczne, wykonanej ze szkła bursztynowego, bardzo odporne i zamykane szczelnym aluminiowym i silikonowym kapslem. Ten pojemnik ma cechy, które sprawiają, że nadaje się on do właściwej konserwacji obiektów, które zawiera.

Takie opakowanie chroni nasiona konopi przed światłem, powietrzem i wilgocią, jednocześnie zapobiegając manipulacji ich zawartością od momentu pakowania do momentu dotarcia do konsumenta.

Szkło jest całkowicie nieszkodliwym materiałem, więc nie przenosi żadnych zanieczyszczeń do nasion, a bursztynowy kolor chroni je przed negatywnymi skutkami światła, jednocześnie umożliwiając ich widzenie z zewnątrz.

Obecnie jesteśmy jednym z nielicznych banków oferujących wszelkiego rodzaju nasiona od Absolute Cannabis Seeds

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl