Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!

Orange Bud - nasiona

Orange bud strain

Lata 80. i 90. były okresem, w którym ta ponadczasowa odmiana cieszyła się największą sławą. Powstała w firmie Dutch Passion, a jej pomysłodawcą i właścicielem jest Henk van Dalen. Do dzisiaj pojawiają się nowe, urozmaicone wersje ziaren Orange Bud. Ten strain w różnych wariacjach osiąga stosunkowo wysokie stężenie THC wahające się między 16% a 22% przy niskiej zawartości CBD. Zdecydowaną większość ze znajdujących się w ogólnoświatowej w sprzedaży nasion (aż 97%) stanowią wersje feminizowane tej odmiany. Właśnie one są dostępne w naszym sklepie internetowym w różnych wariantach i cenach. W zależności od szczepu za opakowanie kosztuje od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Sativa? Indica? A może hybryda 50/50?

Oferujemy różnego rodzaju nasiona Orange Bud, które pochodzą od starannie wyselekcjonowanych marek. W związku z tym, że ziarna marihuany same w sobie są pozbawione substancji psychoaktywnych, ich posiadanie i sprzedaż pozostają w Polsce legalne. Miej jednak na uwadze, że wszystkie produkty z naszego sklepu przeznaczone są  jedynie do kolekcjonowania.

Długotrwała selekcja fenotypów doprowadziła do wyłonienia ziaren, których specyfika była w latach 80. niemałym zaskoczeniem dla znawców i entuzjastów tematu. Jak wskazuje sama nazwa, w przypadku aromatów zapachowych nasion Orange Bud mocno wyczuwalna jest kwasowość pomarańczy oraz innych owoców cytrusowych. Dodatkowej słodyczy dodaje woń nektarynki. Kontrastujące ze sobą właściwości tworzą razem unikatowy strain cieszący się popularnością wśród klientów i zdobywający wiele ważnych nagród na prestiżowych festiwalach.

Orange Bud – odmiana dla początkujących kolekcjonerów

Doświadczeni kolekcjonerzy znają doskonale właściwości feminizowanych nasion Orange Bud. Jest to jednak odmiana, z którą również wielu początkujących zaczyna swoją przygodę. Na przestrzeni dziesiątków lat obecności na rynku wielokrotnie była ona łączona z innymi strainami, co zaowocowało powstaniem jej bardzo licznych wariacji. Wyróżniają się one różnorodnymi aspektami, aczkolwiek nadal pod wieloma względami nawiązują do klasycznych ziaren Orange Bud znanych wśród kolekcjonerów od wielu lat.

Światowy bestseller, który może trafić do Twojej kolekcji

Choć w katalogu Dutch Passion znajduje się całe mnóstwo interesujących odmian, właśnie ten strain należy do odmian cieszących się największym zainteresowaniem. Liczne zwycięstwa w konkursach Cannabis Cup dowodzą, że zarówno amatorzy, jak i wieloletni znawcy nasion zwrócili uwagę na tę charakterystyczną wariację skunka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl