Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Serious Seeds

Serious Seeds to jeden z najdłużej działających firm produkujących nasiona marihuany w Holandii. Wysoka jakość, stabilność genetyczna a także spójność nasion konopi to cechy, którymi charakteryzuje się producent: Serious Seeds.

Bogata oferta od Serious Seeds jest przeznaczona zarówno dla osób szukających medycznych właściwości jak i rekreacyjnych na najwyższym światowym poziomie!

Testy laboratoryjne, które działają niezależnie i niezawodnie, wykazują, że odmiany nasion cannabis od Serious Seeds wykazują największe zawartości składników aktywnych (18-22%), spośród wszystkich dostępnym aktualnie nasion konopi indyjskich na rynku! 

Producent Serious Seeds - Nasiona Auto Feminizowane

AK-47 Auto Feminise AK-47 Auto Feminise
Producent: Serious Seeds
Cena:

270,00 zł

paczka
zobacz więcej
  • nowość

Testy na zawartość składników aktywnych, są przeprowadza na tych samych nasionach marihuany, które są kupowane przez klientów. Każda partia nasion konopi od Serious Seeds jest ręcznie dokładnie sprawdzana pod względem początkowego wzrostu w kolekcji oraz stabilności genów.

Serious Seeds to najlepsza jakość nasion marihuany: 

Serious Seeds jest jedyną firmą produkującą nasiona cannabis, która numeruje każdą paczkę, tak by kolekcjoner miał pewność, że nasiona marihuany znajdujące się w opakowaniu są pierwszej jakości a występujące jakiekolwiek problemy z jakością, producent może sprawdzić i wysłać nowy pakiet nasion Gratis!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl