Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Seed Stockers

Seed Stockers nawiązali kontakty z najlepszymi hiszpańskimi i holenderskimi producentami nasion konopi. Zespół Seed Stockers oferuje wysokiej jakości nasiona marihuany od najlepszych kolekcjonerów, w tym także, najnowszą genetykę USA.

Sukces Seed Stockers to wyjątkowa jakość nasion marihuany, nasiona są pozyskiwane i produkowane przy użyciu nagradzanej genetyki bezpośrednio od kolekcjonerów. Najwyższa jakość, genetyka z USA i konkurencyjne ceny, to jest to, co wyróżnia tego producenta!

Producent Seed Stockers - Nasiona Auto Feminizowane

AK 420 Auto Feminise AK 420 Auto Feminise
Producent: Seed Stockers
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Purple Punch Auto Feminise Purple Punch Auto Feminise
Producent: Seed Stockers
Cena:

45,00 zł

Cena regularna: 55,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
  • nowość

Nasz SeedBank jest jednym z nielicznych banków nasion cannabis, który ma w swojej sprzedaży nasiona od Seed Stockers na polskim rynku kolekcjonerskim. Bogata kolekcja tanich nasion cannabis, miedzy innymi:

Sukces Seed Stockers opiera się na trzech zasadach!

  1. Przede wszystkim producent skupia się wyłącznie na jakości nasion marihuany. Znają najlepszych kolekcjonerów nasion konopi z najlepszymi nasionami. Nigdy nie idą na kompromis w sprawie jakości. 
  2. Po drugie, dostarczają najlepsze ceny. Niskie koszty i brak kosztownego marketingu. Oznacza trwale niskie ceny nasion cannabis.
  3. Po trzecie, zapewnia taką samą profesjonalną obsługę klienta, jaką zawsze zapewniali. Oferując wysokiej jakości nasiona marihuany w najlepszej cenie, aby zagwarantować, że kupujący ponownie wróci do tego producenta!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl