Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Seed Stockers

Seed Stockers nawiązali kontakty z najlepszymi hiszpańskimi i holenderskimi producentami nasion konopi. Zespół Seed Stockers oferuje wysokiej jakości nasiona marihuany od najlepszych hodowców, w tym także, najnowszą genetykę USA.

Sukces Seed Stockers to wyjątkowa jakość nasion marihuany, nasiona są pozyskiwane i produkowane przy użyciu nagradzanej genetyki bezpośrednio od hodowców. Najwyższa jakość, genetyka z USA i konkurencyjne ceny, to jest to, co wyróżnia tego producenta!

AK 420 Auto Feminise AK 420 Auto Feminise
Producent: Seed Stockers
Cena: 33,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Super Skunk Auto Feminise Super Skunk Auto Feminise
Producent: Seed Stockers
Cena: 16,00 zł 21,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Nasz SeedBank jest jednym z nielicznych banków nasion cannabis, który ma w swojej sprzedaży nasiona od Seed Stockers na polskim rynku kolekcjonerskim. Bogata kolekcja tanich nasion cannabis, miedzy innymi:

Sukces Seed Stockers opiera się na trzech zasadach!

  1. Przede wszystkim producent skupia się wyłącznie na jakości nasion marihuany. Znamy najlepszych hodowców nasion konopi z najlepszymi nasionami. Nigdy nie idziemy na kompromis w sprawie jakości. 
  2. Po drugie, dostarcza najlepsze ceny. Mamy niskie koszty i brak kosztownego marketingu. Oznacza to trwale niskie ceny nasion cannabis.
  3. Po trzecie, zapewnia taką samą profesjonalną obsługę klienta, jaką zawsze zapewnialiśmy. Oferujemy wysokiej jakości nasiona marihuany w najlepszej cenie, aby zagwarantować, że kupisz u nas ponownie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl