Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!

Pochodzenie ziaren tego gatunku owiane jest nutką tajemnicy. Nie do końca wiadomo, kto i kiedy dokładnie wyhodował strain Blue Dream. Z informacji krążących w internecie i wśród znawców z branży wynika, że oryginalny klon tego gatunku pochodzi z okolic Santa Cruz w Kalifornii, jednak tożsamość hodowcy pozostaje nieznana. Najprawdopodobniej ten weed powstał na przełomie XX i XXI wieku.

Blue Dream

Pochodzenie i charakterystyka nasion Blue Dream

Gatunek ten szybko zdobył popularność najpierw właśnie w Kalifornii, a następnie w całych Stanach Zjednoczonych. Jak wskazują statystyki, w 2015 roku Blue Dream była najchętniej kupowanym strainem marihuany w USA. Aktualnie jest rozpoznawalny i często opiniowany przez klientów na całym świecie. W efekcie zyskał miano jednej z najpopularniejszych odmian w skali globalnej.

Prezentowane ziarna cechują się dużą wytrzymałością i trwałością. Z tego względu z powodzeniem można je przechowywać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępne w naszym sklepie nasiona radzą sobie na gorących, suchych obszarach Kalifornii, jak i w chłodniejszych rejonach, w tym w Polsce.

Blue Dream – genetyka i legalność ziaren

Genetyka ziaren Blue Dream weed to mieszanka sativy i indici. Szacuje się, że zawartość genów obu tych rodzajów wynosi 70% do 30%. Ten drugi rodzaj materiału genetycznego, którego w prezentowanej odmianie jest mniej, dodaje jej stabilności. To szczególnie istotne w kontekście odporności tego gatunku na stresy środowiskowe, takie jak wahania temperatur czy wilgotności. Wysoka wytrzymałość decyduje o możliwości przechowywania ich na dworze nawet w polskich warunkach.

Opisywane ziarna strainu Blue Dream są w pełni legalne i gwarantują bezpieczeństwo posiadania oraz handlu. Zawartość THC w naszych nasionach jest równa zero, co pozwala na ich sprzedaż i kupno bez żadnych ograniczeń. Dystrybuujemy pestki weedu całkowicie pozbawione substancji psychoaktywnych i przypominamy, że o ile nielegalne jest posiadanie suszu z roślin, o tyle nasze ziarna można mieć w domu w dowolnych ilościach.

Przechowywanie i kontrola nasion Blue Dream

Przechowuj nasiona w chłodnym i suchym miejscu, najlepiej w temperaturze pokojowej lub nieco niższej, około 18-20°C. Ważna jest także stabilna wilgotność na poziomie 40-50%. Zbyt wysoka temperatura lub wilgoć mogą bowiem negatywnie wpłynąć na stan ziaren. Odpowiednim miejscem jest szafka lub szuflada. Używaj też szczelnych pojemników na strain Blue Dream. Aby zapewnić optymalne warunki, przechowuj nasiona tego weedu w szklanych lub plastikowych pojemnikach odpornych na wilgoć. Dobrze sprawdzają się małe słoiczki lub specjalne pudełka z uszczelką.

Raz na jakiś czas sprawdzaj stan nasion. Zdrowe ziarna powinny być twarde i mieć jednolitą barwę. Pamiętaj, aby przechowywać nasiona strainu Blue Dream w miejscu niedostępnym dla małych dzieci i zwierząt. W ten sposób unikniesz nieświadomego rozsypania pestek weedu przez dzieci czy zjedzenia ich przez psa, kota albo innego domowego pupila.

Legalność i dostępność Blue Dream

Nasi klienci mogą mieć pewność, że posiadanie, zakup oraz sprzedaż nasion Blue Dream są pozbawione ryzyka prawnego. Produkty te mogą być przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich i badawczych. Dostarczamy wyłącznie starannie wyselekcjonowane ziarna tego strainu, które spełniają wyśrubowane normy i standardy jakościowe. Zapewniamy bezpieczną, sprawną i dyskretną przesyłkę. Dostarczamy ten weed w wersjach opakowań z zawartością zarówno kilku, jak i znacznie większej liczby nasion Blue Dream.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl