Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Opcje przeglądania
Medyczne
BONUS +
Cena
  • od
    do

White Widow - nasiona

AK 47 XXL Feminise AK 47 XXL Feminise
Producent: Triton Seeds
Cena:

20,00 zł

zobacz więcej
Auto Duck Feminise Auto Duck Feminise
Producent: Dutch Passion
Cena:

70,00 zł

zobacz więcej
Auto Jack Feminise Auto Jack Feminise
Producent: Paradise Seeds
Cena:

90,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Black Widow Feminise Black Widow Feminise
Producent: Positronics
Cena:

35,00 zł

zobacz więcej
Blue Power Feminise Blue Power Feminise
Producent: Vision Seeds
Cena:

56,00 zł

zobacz więcej
Early Widow Feminise Early Widow Feminise
Producent: Advanced Seeds
Cena:

21,00 zł

Cena regularna: 33,00 zł

zobacz więcej
  • promocja
Gipsy Widow Feminise Gipsy Widow Feminise
Producent: Exotic Seeds
Cena:

77,00 zł

paczka
zobacz więcej

White widow odmiana

Mimo iż na rynku pojawia się coraz więcej szczepów, są takie gatunki, których popularność od lat utrzymuje się na wysokim poziomie. Śmiało można stwierdzić, że marihuana White Widow zdążyła już wyrobić sobie wśród kolekcjonerów status odmiany kultowej i dziś jest ona doskonale znana w różnych zakątkach świata. Liczne nawiązania do niej w szeroko rozumianej popkulturze tylko utwierdzają w przekonaniu, że jej nasiona odcisnęły silne piętno na branży konopnej.

Sprzedajemy je w sklepie internetowym f2seeds.pl w wielu wariantach. W naszym asortymencie dostępne są zarówno wersje zawierające genotyp wyłącznie White Widow, jak i hybrydy zawierające cechy innych gatunków. Oferujemy ziarna feminizowane, a także automatycznie kwitnące, które można przechowywać bez konieczności dostosowywania oświetlenia w specjalny sposób.

Biała Wdowa znana na całym świecie

Gatunek ten jest hybrydą zaliczaną do typu odmian Dutch Classics, w której występuje delikatna przewaga sativy. Powstała ona ze skrzyżowania dwóch gatunków dziedzicznych – brazylijskich oraz z regionu południowych Indii. Poziom THC waha się w przypadku White Widow w granicach 16-20%, inne kannabinoidy utrzymują się zaś na średnim poziomie. Na naszej stronie dostępne są klasyczne szczepy, jak i najnowsze generacje nasion tej marihuany. 

toria tej słynnej odmiany rozpoczęła się jeszcze w latach 80. za sprawą specjalistów z Green House Seeds. Wedle oficjalnego stanowiska firmy, za powstanie White Widow odpowiedzialni byli niejaki Amar oraz Arjan Roskam. Z połączenia imion dwóch znawców tematu powstała pierwotna nazwa odmiany – „Arnam wonder”. Jak to często bywa w przypadku kolekcjonerskich nasion marihuany, dokładna geneza tego gatunku pozostaje po części w sferze domysłów. Można ją uznać za część legendy Białej Wdowy, bo w ten sposób tłumaczy się na język polski nazwę tej odmiany.

Cytrusy, ziemia, słodycz i zioła

Jedną z właściwości, która intryguje liczne grono kolekcjonerów, są niewątpliwie specyficzne wrażenia sensoryczne White Widow. Ta odmiana ma zapach nasion łączący w sobie aromaty chmielowe i ziołowe z delikatną domieszką ziemi, słodyczy i cytrusów. To połączenia, które powstają na bazie wieloletnich doświadczeń i ciągłych poszukiwań breederów z całego świata.

Co równie ważne, w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie feminizowane nasiona tej marihuany. Zapomnij o oddzielaniu osobników męskich od żeńskich i w spokoju zajmij się swoją kolekcją! O jej bezpieczeństwie decyduje także wysoka wytrzymałość pestek White Widow na oddziaływanie czynników zewnętrznych i szybkie dostosowywanie się do zmiennych warunków pogodowych. 

Produkt najwyższej klasy

Osoba pracująca w banku nasion jest swego rodzaju poszukiwaczem. Odkrywanie nowych odmian wymaga wszechstronnej wiedzy, zaangażowania i pasji. White Widow to bez najmniejszych wątpliwości klasyka gatunku – to marihuana, która jest dostępna na rynku już od kilkudziesięciu lat, a mimo to wciąż powstają nowe jej wariacje i zyskują kolejnych nabywców.

Żyj w zgodzie z naturą i obowiązującym prawem

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że odmiany, z których pierwotnie powstała Biała Wdowa, należały do nieudomowionych. Dziś jest zupełnie inaczej – sklepy kolekcjonerskie z różnych regionów świata, w tym nasz, sprzedają bowiem nasiona White Widow, które nadają się do przechowywania także w warunkach domowych. Na koniec przypomnienie: zawsze pamiętaj, że marihuana jest w Polsce nielegalna, a oferowane artykuły przeznaczone są wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl