Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Opcje przeglądania
Medyczne
BONUS +
Cena
 • od
  do

Gorilla Glue - nasiona

 • nowość
Auto Glueberry O.G. Feminise Auto Glueberry O.G. Feminise
Producent: Dutch Passion
Cena:

215,00 zł

Cena regularna: 290,00 zł

zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 • nowość
Glookies Feminise Glookies Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena:

43,00 zł

zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Gorilla Glue #4 Auto Feminise Gorilla Glue #4 Auto Feminise
Producent: Blimburn Seeds
Cena:

73,00 zł

paczka
zobacz więcej
 • nowość
Gorilla Glue #4 Feminise Gorilla Glue #4 Feminise
Producent: Blimburn Seeds
Cena:

112,00 zł

paczka
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość

Gorilla glue odmiana

Prezentujemy hybrydę z przewagą indici (mniej więcej 60/40), która osiąga wysokie stężenie THC, przekraczające w niektórych przypadkach nawet 25%. Czwarty fenotyp Gorilla Glue uznawany jest za jeden z najmocniejszych na rynku i występuje aktualnie w wielu różnych wersjach. W naszym sklepie znajdują się ziarna feminizowane, które są pozbawione męskich osobników, a także automatyczne, a więc niewymagające częstych zmian w oświetleniu. Asortyment obejmuje nasiona w stu procentach należące do gatunku Gorilla Glue, jak i zawierające domieszki gentypów innych rodzajów.

Pochodzenie Gorilla Glue

Chem Sister, Sour Dub i Chocolate Diesel – te trzy gatunki przyczyniły się do powstania w 2014 roku w rozświetlanym neonami Las Vegas w stanie Nevada popularnych na całym świecie nasion Gorilla Glue. Za twórców odmiany uznaje się dwóch znawców ukrywających się pod pseudonimami Joesy Whales oraz Lone Waite. Co ciekawe, aby osiągnąć sukces rynkowy i dotrzeć z tym szczepem do jak najszerszego grona odbiorców, niezbędna była żmudna, intensywna selekcja. Po latach pracy dopiero czwarta wersja pestek Gorilla Glue okazała się udana, zapewniając twórcom niemalże natychmiastowy sukces i otwierając dalsze możliwości rozwoju. Jak się okazało, umieli je wykorzystać – ich ziarna cieszą się dużym uznaniem klientów do dzisiaj i trafiają do klientów z całego świata.

Burzliwe początki odmiany Gorilla Glue

Osiągnięcie dużej popularności odmiany umożliwiło jej twórcom założenie aktywnej do dzisiaj firmy GG Strains. Trzeba jednak przyznać, że historia powstania tej rozchwytywanej obecnie odmiany jest burzliwa, głośna i pełna kontrowersji. Liczne sprawy sądowe dotyczące sporów o nazwę spowodowane były tym, że na rynku pojawiały się podróbki, nieudolnie naśladujące oryginalne nasiona Gorilla Glue. Niektóre spory prawne związane z prawami autorskimi toczyły się przez lata. Warto wspomnieć w tym miejscu o sprawie sądowej pomiędzy firmą GG Strains a producentem kleju, który sprzedaje swoje produkty pod tą samą nazwą.

Oryginalna kombinacja właściwości nasion marihuany

Na dużą popularność nasion Gorilla Blue w znacznym stopniu mógł wpłynąć sam ich zapach. Znaleźć w nim można wiele różnych, z pozoru niewspółgrających ze sobą elementów, które wespół tworzą jednak spójną kompozycję. Poczynając od woni rodem z lasu przeplatających się z cytrusami, poprzez ziemiste, aż po silne aromaty, nawet te przypominające olej samochodowy.

Obecnie można znaleźć na rynku, jak również w naszej ofercie wiele odmian Gorilla Glue, które niejednokrotnie zaskakują intrygującymi połączeniami genotypowymi. Oprócz dominujących w większości z nich cytrusów występują również nawiązania czekoladowe czy tropikalne. To doceniany gatunek dla kolekcjonerów oraz znawców. Zdecyduj we własnym zakresie, który z wariantów spełnia kryteria Twojej kolekcji.

Krótko o Gorilla Glue:

 • hybryda zdominacją indici osiągająca dość wysokie stężenia THC;
 • powstała w 2014 roku w Las Vegas, a ich twórcami są osoby posługujące się pseudonimami Joesy Whales i Lone Waite;
 • nasiona, które zdobyły liczne nagrody, w tym pierwsze miejsce na L.A. Cannabis Cup w 2014 roku,
 • odmiana oferowana w różnych wariantach, idealna dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów.

Wszystkie wymienione wyżej aspekty sprawiły, że nasionom Gorilla Glue w 2014 r. przyznano pierwsze miejsce na L.A. Cannabis Cup. Rok później doceniono je z kolei najważniejszą nagrodą na World Cannabis Cup. To tylko niewielka cześć z nagród, jakie trafiły do twórców ziaren na przestrzeni lat, jednak każda z nich świadczy o popularności i estymie, jaką cieszy się ten gatunek. Udało mu się uzyskać popularność pomimo stosunkowo niedługiej obecności na rynku.

Oryginalne nasiona Gorilla Glue od f2seeds.pl

Sama nazwa gatunku wskazuje na jego rynkową dominację. Goryl uznawany jest przecież powszechnie za niepokonane, najsilniejsze zwierzę w dżungli. Gorilla Glue nadaje się do przechowywania w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. Nasiona bardzo dobrze znoszą oddziaływanie zmiennych temperatur – m.in. dlatego są niezwykle trwałe i można je przechowywać w różnego rodzaju kolekcjach, również na zewnątrz.

Oferowane nasiona Gorilla Glue są oryginalne, sprawdzone i sprzedawane z myślą o celach kolekcjonerskich. Wszystkie dostępne na stronie ziarna pochodzą od oficjalnych producentów, a podawane na stronach sklepu parametry odpowiadają rzeczywistości. Pamiętaj jednak, że zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, zabronione jest posługiwanie się nimi w celach hodowlanych, za co mogą grozić poważne konsekwencje prawne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl