Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Serious Seeds

Serious Seeds to jeden z najdłużej działających firm produkujących nasiona marihuany w Holandii. Wysoka jakość, stabilność genetyczna a także spójność nasion konopi to cechy, którymi charakteryzuje się producent: Serious Seeds.

Bogata oferta od Serious Seeds jest przeznaczona zarówno dla osób szukających medycznych właściwości jak i rekreacyjnych na najwyższym światowym poziomie!

Testy laboratoryjne, które działają niezależnie i niezawodnie, wykazują, że odmiany nasion cannabis od Serious Seeds wykazują największe zawartości THC (18-22%), spośród wszystkich dostępnym aktualnie konopi indyjskich na rynku! 

Testy na zawartość THC, są przeprowadza na tych samych nasionach marihuany, które są kupowane przez klientów. Każda partia nasion konopi od Serious Seeds jest ręcznie dokładnie sprawdzana pod względem kiełkowania oraz stabilności genów.

Serious Seeds to najlepsza jakość zarówno nasion marihuany: 

Serious Seeds jest jedyną firmą produkującą nasiona cannabis, która numeruje każdą paczkę, tak by hodowca miał pewność, że nasiona marihuany znajdujące się w opakowaniu są pierwszej jakości a występujące jakiekolwiek problemy z jakością, producent może sprawdzić i wysłać nowy pakiet nasion Gratis!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl