Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Barney's Farm

Początki sięgają koniec lat 80. i wysoko na szczycie Himalajów, ciężkie śniegi, mała grupa hodowców zaczęła krzyżować odmiany marihuany starannie wyselekcjonowane z każdego zakątka Bliskiego Wschodu i Azji. Obfite zbiory odmian nasion marihuany: Sativa i Indica utrzymywały ducha grupy w ciągu 3-letniego okresu w wiejskich, opuszczonych górach. Jeden z członków tej utalentowanej grupy założył jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona konopi na świecie. Ta firma to Barney's Farm, a tym, który ją rozpoczął, jest Derry.

Po okresie udanej uprawy w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 r. Ze świeżo stworzonymi nasionami konopi i przejął ster w Barney's Coffee Shop. Popularność jego szczepów nasion konopi sprawiła, że Barney jest nieodzownym miejscem dla zainteresowanych na całym świecie.

Unikalny charakter początków firmy, takiej jak Barney's Farm, tylko zwiększa jej już i tak dużą popularność. Zdobywca niezliczonych nagród i niekończąca się chęć produkcji "nowych i ekscytujących" odmian nasion konopi indyjskich, nic dziwnego, że istnieje międzynarodowe zapotrzebowanie na kreacje Barney's Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney's Farm wyprodukowało jedne z najpopularniejszych na świecie odmian nasion marihuany: G13 Haze, LSD Feminise, Vanilla Kush Feminise i wiele więcej, a Critical Kush staje się bestsellerem w ciągu kilku miesięcy od premiery.

Pomimo historii sprzed prawie 30 lat, popularność Barney's Farm nigdy się nie zmniejszyła. Nowe szczepy nasion cannabis są często publikowane (Blue Gelato 41, Gorilla Zkittlez, Shiskaberry), dzięki czemu stale rosnąca publiczność może nadal cieszyć się wysokiej jakości nasionami firmy, która zaczęła, dosłownie, na szczycie i pozostała tam od tamtej pory.

 

Blue Mammoth Auto Feminise Blue Mammoth Auto Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 70,00 zł
paczka
zobacz więcej
G13 Haze Feminise G13 Haze Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 93,00 zł
zobacz więcej
Glookies Feminise Glookies Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Honey B Feminise Honey B Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 107,00 zł
paczka
zobacz więcej
Little Cheese Auto Feminise Little Cheese Auto Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 58,00 zł
paczka
zobacz więcej
LSD Feminise LSD Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 35,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Shiskaberry Feminise Shiskaberry Feminise
Producent: Barney's Farm
Cena: 31,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl