Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.1
DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.1

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.1

Przez całe lata kolekcjonerzy unikali kolekcji automatycznie dojrzewających. Nasiono konopi automatyczne była jak nowy dzieciak na osiedlu bez przyjaciół. Co więcej, pierwszy automatycznie dojrzewający – Lowryder – miał wyjątkowo niski poziom składników aktywnych.

Szybko się to jednak zmieniło i teraz odmiany autoflowering są uważane za najlepsze odmiany kolekcjonerskie, nawet dla początkujących. Jak to się stało?

 

W jaki sposób auto feminizowane szczepy zdołały zatoczyć koło od unikania tych odmian do stania się ulubieńcem kolekcjonerów? Cóż, to dla Ciebie cenna wiedza. Dodatkowo jest to ciężka praca wielu kolekcjonerów, którzy pracowali niezliczoną ilość godzin, aby ulepszyć odmiany automatycznie dojrzewające.

Wydane dzisiaj odmiany automatyczne nie tylko zawierają oszałamiające ilości składników aktywnych, ale wyniki kolekcji są zaskakująco tak dobre, jak u pestek fotoperiodycznych. Pomimo niewielkiej wysokości i zwartej natury, dają wspaniałe wyniki kolekcji, okazując się idealne dla kolekcjonerów typu: indoor, którzy dość szybko produkują swoje owoce. Automatycznie dojrzewające szczepy nasion marihuany są fantastyczne, ale dlaczego początkujący powinni je kolekcjonować? Jest kilka powodów. Biorąc pod uwagę, że początkujący zawsze szukają czegoś łatwego i szybkiego, nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie od pestek autoflowering. Jeśli jesteś początkującym, czytaj dalej, aby zrozumieć, dlaczego automaty mogą być tym, których szukasz.


DAJE WIĘCEJ WYNIKÓW KOLEKCJI

Ponieważ nasiona cannabis fotoperiodyczne dojrzewają po zmianie pory roku, przy kolekcji typu: outdoor można je kolekcjonować tylko dwa razy, a może nawet trzy razy. Jeśli nie kolekcjonujesz w pobliżu równika, gdzie pestki mogą być kolekcjonowane przez cały rok, nie możesz kolekcjonować wielu nasion marihuany. Jednak automatycznie dojrzewające przychodzą ci na ratunek nawet na tym obszarze, ponieważ nie wymagają zmiany sezonu kolekcjonerskiego, aby rozpocząć dojrzewanie.

Nie polegają na krótszych dniach, dłuższych nocach ani żadnej innej konkretnej zasadzie, aby osiągnąć kolekcję z wspaniałymi owocami, które wszyscy kochamy. Dzięki temu mogą być kolekcjonowane w klaserze typu: outdoor, o każdej porze roku. Dopóki temperatury nie spadają poniżej 15°C lub nie przekraczają 35-40°C, rozwijają się dobrze. Większość pestek nie radzi sobie w ekstremalnych temperaturach, więc nie można winić pestek automatycznie dojrzewających, ponieważ one również są zwykłymi nasionami cannabis.

 

SĄ SUPER SZYBKIE

Większość ludzi zaczyna kolekcjonować automaty tylko dlatego, że chcą szybko użytkować niesamowite owoce. Nikt nie ma cierpliwości, by czekać miesiącami na zebranie kilku produktów końcowych kolekcji. A fakt, że suszenie i utwardzanie owoców trwa dłużej, wydłuża czas oczekiwania. Tak więc dla początkujących kolekcjonerów nie jest ani rzadkie, ani nierozsądne szukanie odmian nasion marihuany o szybkim czasie dojrzewania. Autoflowering wywodzi się z Ruderalis – szczepu, który rósł głównie na półkuli północnej. Podczas gdy pestki fotoperiodyczne potrzebują światła, aby rozpocząć dojrzewanie, automatycznie dojrzewające robią to z czasem.


Gdy tylko pestki cannabis osiągnie określoną wysokość lub wyrośnie kilka węzłów i gałęzi nasion, pestki automatycznie zaczyna dojrzewać, dlatego trafnie nazywa się je autofloweringami. Nasiona marihuany fotoperiodyczne potrzebują co najmniej 4 miesięcy, aby pomyślnie zakończyć okres początkowego wzrostu i dojrzewania, ale automatycznie można zebrać w zaledwie 2 miesiące. Szybciej się nie da, prawda?

 

***

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.2

DLACZEGO POCZĄTKUJĄCY POWINNI KOLEKCJONOWAĆ NASIONA AUTOMATYCZNIE DOJRZEWAJĄCE? CZ.3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl