Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
TEMAT RZEKA: JAK DŁUGO KONOPIE INDYJSKIE SĄ W TWOIM CIELE?
TEMAT RZEKA: JAK DŁUGO KONOPIE INDYJSKIE SĄ W TWOIM CIELE?

TEMAT  RZEKA: JAK DŁUGO KONOPIE INDYJSKIE SĄ W TWOIM CIELE?

Temat krąży od lat, każdy ma swoją teorię. A czy Ty zastanawiałeś się, jak długo THC pozostaje w twoim systemie? Jeśli tak, to cóż, ten blog jest dla Ciebie!

 

 

Pomidory utrzymują się w Twoim organizmie na dłużej.

Tylko dlatego, że kannabinoidy już nie wywołują efektu, nie oznacza, że ich nie ma!

 

Palenie i waporyzacja przenosi THC , CBD i inne składniki przez płuca do krwiobiegu, gdzie wykonują swoją pracę przez maksymalnie 6 godzin, w zależności od chemii organizmu, tolerancji i doświadczenia. Ale kiedy skończą robić swoje, a efekt nasion minie, ślady nadal pozostają w Twoim ciele.

 

 Jednokrotne zapalenie, vaporyzacja itd nie spowoduje zanurzenia organizmu w kannabinoidach, dzięki czemu Twoje ciało będzie się w stanie ich szybciej pozbywać, ale może to zająć kilka dni. Jednak intensywni użytkownicy, którzy konsumują codziennie i nasycają organizm kannabinoidami, pozbycie się ich może zająć o wiele więcej czasu, nawet trzy miesiące, zanim na testach nie będzie żadnego śladu.

 

 Istnieje kilka testów, takich jak badanie moczu, krwi, potu i włosów, z których każdy zapewnia inne okienka określające. W krwi i ślinie najkrócej (1-2 dni w przypadku rzadkich użytkowników). Włosy najwolniej pozbywają się substancji po spożyciu pomidorów (do 3 miesięcy).

 

To inna historia w przypadku produktów spożywczych, jednak THC rozkłada się w wątrobie i jest przekształcany w 11-OH-THC, który ma znacznie dłuższe działanie, nawet do 24 godzin w rzadkich przypadkach. Bardzo ważną rzeczą do zapamiętania w przypadku produktów spożywczych jest jednak to, że 11-OH-THC rozpadnie się następnie do 11-nor-9-karboksy-d9THC, który ma znacznie dłuższy okres półtrwania i może pojawiać się we krwi znacznie dłużej niż THC robi to podczas wdychania.

 

Na rynku jest wiele środków oczyszczających i zestawów, które można kupić, a także wiele mitów i pseudonauki na temat najlepszego sposobu, aby wydobyć to z ciebie szybciej, ale jedyną gwarantowaną metodą jest czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl