Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
JAK MIESZAĆ RAZEM RÓŻNE SZCZEPY KONOPI – PRZEWODNIK, CZ.2
Jak mieszać razem różne szczepy konopi – przewodnik, cz.2

JAK MIESZAĆ RAZEM RÓŻNE SZCZEPY KONOPI – PRZEWODNIK, CZ.2

Zapoznaj się z naszymi ulubionymi dopasowaniami szczepów poniżej i posłuchaj, dlaczego warto je wypróbować.

 

 

 

ZALECANE KOMBINACJE:

ROYAL DOMINA I MEDICAL MASS

Royal Domina wnosi psychoaktywną moc na imprezę, a  Medical Mass ujarzmia potężny haj dzięki zawartości CBD na poziomie 10%. Ta pierwsza odmiana o silnej dominacji indiki zawiera 20% THC oraz wysoki poziom mircenu, pinenu i kariofilenu. Z kolei zapewnia potężny haj i szalejący apetyt. Ten haj nie wymknie się jednak zbytnio spod kontroli, ponieważ efekt Medical Mass pozwala użytkownikom zachować funkcjonalność i kreatywność, nawet gdy jesteś mocno upalony.

 

SOUR DIESEL I OG KUSH

Te dwa szczepy zawierają mnóstwo smaku i intensywnych ilości THC. Chociaż należą one do przeciwnych końców spektrum indica i sativa, ich połączone efekty tworzą haj, który zajmuje słodkie miejsce pośrodku. Sour Diesel zawiera 70% genetyki sativy, a także wysoki poziom limonenu i THC, co zwykle prowadzi do energetycznego i niesamowitego haju. Jednak OG Kush z przewagą indiki i ciężkim mircenem przyciągnie efekty do środka spektrum i stworzy dobrze zaokrąglony efekt.

 

 

 

ROYAL CHEESE I BLUE MYSTIC

Royal Cheese i Blue Mystic współdziałają, tworząc bankiet wspaniałych terpenów. Royal Cheese wydobywa intensywne smaki i aromaty sera oraz ziemistości. Blue Mystic, dopasowując się do energii, dostarcza kontrastowej, ale uzupełniającej się zapory słodyczy, owoców i cukru. Te dwie odmiany Indica przygotują Cię do większego relaksu, więc przygotuj poduszki i koce do jazdy.

 

WEDDING GELATO I CHOCOLATE HAZE

Wspaniałe fioletowe kwiaty Wedding Gelato mają uderzającą zawartość THC wynoszącą 25%, co uzupełnia profil genetyczny z dominacją indiki. Innymi słowy, ta odmiana wtopi Cię w kanapę i wykąpie w uczuciu euforii. Jednocześnie  Chocolate Haze pomoże wprowadzić do równania jasne i klarowne doświadczenie. Równoważy ciężki haj, umożliwiając użytkownikom funkcjonowanie i realizowanie kreatywnych projektów bez odrywania się od ogólnej euforii.

 

 

 

LEMON SHINING SILVER HAZE I SHOGUN

Lemon Shining Silver Haze wywodzi się z genetyki Haze i Skunk i zawiera wysokie poziomy THC, aby zwiększyć swój stymulujący haj sativy. Shogun , żeby nie być gorszym, pięknie dopełnia tą parę. Przenosi energię mózgową na inny poziom z ogromną zawartością THC na poziomie 25%. To jeden z tych szczepów, który może zainspirować Cię do wstania i podjęcia jakiejś aktywności fizycznej!

 

 

 

CZY NALEŻY SPRÓBOWAĆ ŁĄCZENIE ODMIAN KONOPI?

Oczywiście! Co masz do stracenia? Bez wątpienia wylądowanie na idealnej mieszance zajmie okres prób i błędów. Ale jeśli znajdziesz odpowiednie połączenie, podróż będzie warta nagrody. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl