Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.1
TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.1

TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS  SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.1

Chociaż wiele osób ma skłonność do silnych odmian indica, istnieje wiele sativ, które są równie imponujące! Oto 10 najlepszych odmian sativa z 2020 roku od Royal Queen Seeds.

 

 

Często nieporozumieniem jest stwierdzenie, że sativa nie są tak silna jak indica. Wręcz przeciwnie, wiele odmian sativa zawiera 20–30% THC , podobnie jak indiki z górnej półki. W ten sposób osiągasz maksimum, bez senności i uczucia blokowania, które możesz uzyskać od indiki . Marzysz o miłej wędrówce lub szukasz kreatywnego przedsięwzięcia? Szczep sativa to taki, który możesz preferować!

Aby pomóc Ci znaleźć właściwy okaz, przygotowaliśmy listę 10 najlepszych odmian sativa w 2020 roku. Napawaj się tą wiedzą!

 

  1. GREEN CRACK PUNCH

Green Crack Punch to potomstwo dwóch niezwykle popularnych odmian: Green Crack z dominacją sativy i Purple Punch, silnego szczepu indica. To sprawia, że na początku jest bardzo wysokoenergetyczny, podnoszący na duchu i kreatywny, a następnie kończy się miłym leniwym uczuciem. Jest to również świetna odmiana do stosowania na bóle mięśni. Przy uprawie w idealnych warunkach, najlepiej w pomieszczeniu , hodowcy mogą uzyskać do 500 g

 

  1. HAZE BERRY

Haze Berry to klasyczna odmiana marihuany, która łączy smak jagód z mózgową nutą Haze. Utwardzone pąki mają słodki smak, a energetyzujący haj jest idealny dla tych, którzy mają cele do osiągnięcia w ciągu dnia. Haze Berry oferuje doskonałe plony, a jego cechy wzrostu sativa sprawiają, że ogromne rośliny dobrze wypełniają ogrody wewnętrzne i zewnętrzne .

 

 

  1. SHINING SILVER HAZE

Haze jest jednym z najbardziej poszukiwanych szczepów sativa, a Shining Silver Haze zapewnia najwyższej jakości genetykę, która została ustabilizowana przez lata. Shining Silver Haze ze swoimi liniami rodowymi do Skunk , Northern Lights i Haze nadaje się do stosowania w ogrodach marihuany wewnątrz lub na zewnątrz. Roślina uwielbia pełne słońce na zewnątrz, a hodowcy wewnętrzni mogą spodziewać się wydajności do 450 g / m². Zaprawieni palacze uwielbiają smak i błyskawiczny haj Shining Silver Haze.

 

  1. MOTHER GORILLA

Mother Gorilla to najnowszy dodatek do oferty hybrydowej RQS. Ta krzyżówka między GG # 4 a Reiną Madre to 70% sativa i 30% indica. Roślina osiąga bardzo wysoką zawartość THC wynoszącą 25%, co czyni Mother Gorilla idealnym kandydatem dla doświadczonych kamienistów. Matka goryl jest również idealnym wyborem dla hodowców poszukujących szybko dojrzewającej rośliny, ponieważ jej kwitnienie zajmuje tylko 8 tygodni - i wygląda dobrze!

 

  1. AMNESIA MAC GANJA (AMG)

Ta odmiana jest czterokrotnym zdobywcą pucharu, znanym z pozostawiania palaczy w błogim stanie szczęśliwości i spokoju. Ostra kombinacja niesławnej Amnesii i Ganji Mac Haze, to świetna odmiana dla każdego, kto potrzebuje miłego pick-upa bez ciężaru. AMG oferuje około 22% THC i ma piękny korzenny, ziemisty, ziołowy smak. Jest to jedna z najpopularniejszych odmian w holenderskich coffe-shopach, a jeśli spróbujesz, natychmiast zrozumiesz, dlaczego.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl