Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.2
TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.2

TOP 10 SZCZEPÓW CANNABIS SATIVA W 2020 ROKU OD RQS CZ.2 

Zapraszamy do zapoznania się z drugą częścią najlepszych szczepów sativa w 2020 r. od zespołu Royal Queen Seeds . Oczywiście wszystkie nasiona dostępne są w naszej ofercie. Poszerz swoją wiedzę i zapraszamy do zakupu!

 

 

6. SHINING SILVER HAZE

Podobnie jak Shining Silver Haze, ta odmiana dodaje Lemon Skunk do mieszanki, aby nią wstrząsnąć. Podobnie jak inne szczepy dominujące w terpenach limonenowych, ten szczep ma słodki, cytrusowy smak, który ludzie określają również jako wilgotny i skunky. Efekty Lemon Shining Silver Haze są energetyczne i euforyczne, a nawet graniczą z psychodelą. Dobre plony pod koniec 9-tygodniowej fazy kwitnienia osłodzą ci życie.

 

7. EL PATRON

El Patron to szczep zdobywający Puchar Highlife, powstały z połączenia AMG z Shivą. Z zadziwiającym szumem głowy i wysokim fizycznym efektem El Patron oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ze względu na interesującą mieszankę terpenów El Patron jest ulubionym wśród szefów kuchni konopi specjalizujących się w produkcji słodkich produktów spożywczych. Jest również bardzo łatwy w uprawie i dobrze sprawdza się w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w szklarni. El Patron produkuje średnie wydajności 22% pączka THC.

 

8. HULKBERRY

HulkBerry jest hitem zarówno w holenderskich sklepach, jak i amerykańskich aptekach. To połączenie Strawberry Diesel i OG Kush ma ogromną zawartość 27% THC. Zapewnia długotrwały haj jak żaden inny. Poważnie, ta popularna odmiana sativa jest nie tylko aromatyczna - z pysznymi nutami truskawek i cytrusów - oszałamia również swoim potężnym mózgowym hajem. Pomimo tak ogromnej mocy, HulkBerry nie jest zablokuje cię na kanapie, chyba że wypalisz go całą masę.

 

9.SHOGUN

Ten najlepszy szczep sativa dzieli genetykę z Amnesia Haze i Royal Gorilla. Shogun został wyhodowany na potencję i zazwyczaj wykazuje poziomy THC do 25%. Chociaż Shogun jest podnoszącą na duchu sativą, jest również świetny do odprężania ciała ze względu na jego silny fizyczny haj. Jest również bardzo łatwy w uprawie i dobrze radzi sobie w pomieszczeniach i na zewnątrz w różnych strefach klimatycznych. Aromat Shoguna łączy nuty ziemiiio i sosny, zapewniając rewitalizujące doznania zmysłowe.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl