Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
PRZEGLĄD SZCZEPÓW: LEMON SHINING SILVER HAZE
PRZEGLĄD SZCZEPÓW: LEMON SHINING SILVER HAZE

PRZEGLĄD SZCZEPÓW: LEMON SHINING SILVER HAZE

Lemon Shining Silver Haze zapewnia motywujący haj, złożone smaki i wspaniałe plony w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Lemon Shining Silver Haze jest ulubionym wśród miłośników sativy, wyróżniającym się praktycznie w każdej dziedzinie. Wytwarza doskonałą wydajność, przepyszny smak i haj, który utrzymuje koncentrację i zaangażowanie umysłu.

Hodowcy w RQS dążyli do stworzenia sativy o wysokiej zawartości THC, pozbawionej niemal jakiegokolwiek działania uspokajającego. Było to duże wyzwanie, ale udało się. Poprzez strategiczny wybór szczepów i intensywny program hodowlany stworzyli jedną z najsmaczniejszych i najsilniejszych sativ na rynku. Jeśli lubisz palić przez cały dzień, zachowując funkcjonalność, nie chcesz przegapić uprawy tej odmiany. Dowiedzmy się więcej o Lemon Shining Silver Haze .

 

GENETYKA LEMON SHINING SILVER HAZE

Warunkiem legendarnego szczepu jest pochodzenie premium. W końcu potomstwo odziedziczy najsilniejsze cechy od odmian, które go stworzyły. Celem było stworzenie sativy, która byłaby pewna wśród największych genetyk Haze i Skunk na świecie. Dlatego wybór szczepu był niezwykle ważny.

Hodowcy RQS wybrali Lemon Skunk jako pierwszą odmianę rodzicielską. Ta wielokrotnie nagradzana odmiana odcisnęła swoje piętno na świecie konopi dzięki wygranym na Spannabis i Highlife Cup . Ma 60% genetyki sativy i jest znana ze swojego mózgowego, kreatywnego haju. Była idealną kandydatką do projektu.

Następnie hodowcy potrzebowali odmiany z poważnym kopnięciem. Cechy Lemon Skunk były pożądane, ale trzeba było coś zrobić, aby zwiększyć ilość genetyki sativy. Shining Silver Haze została wybrana do wykonania tej pracy. Ta potęga z dominacją sativy wywodzi się z trójcy legendarnych szczepów - Haze, Skunk i Northern Light. Ma 75% genetyki sativy, euforii, rozluźnienia i poziomy THC nawet 21%.

RQS hybrydyzowali te szczepy przez kilka pokoleń, wybierając najlepsze okazy każdego pokolenia. W końcu stworzyli stabilną odmianę. Narodziła się Lemon Shining Silver Haze. Ma 75% genetyki sativy, wysoki poziom THC i efekt euforii, który ożywia umysł.

 

SKUTKI LEMON SHINING SILVER HAZE

Gdybyśmy musieli wybrać jedno słowo podsumowujące Lemon Shining Silver Haze, byłoby to „żywa”. Poczujesz jej gwałtowny haj zaledwie kilka sekund po uderzeniu w jointa lub bong. Impuls energii pobudza układ nerwowy; światła stają się jaśniejsze, muzyka brzmi wspaniale, a wszystko smakuje fantastycznie. Zmienia umysł w nadbieg i poprawia zdolności poznawcze. Jeśli potrzebujesz kreatywnej inspiracji lub większego skupienia, jest to dla ciebie. Jest wspaniałą odmianą do przebudzenia z dodatkiem espresso. Kilka zaciągnięć później, a ty wstaniesz z łóżka, gotowy poradzić sobie z dniem.

Jej zwarte kwiaty mają grubą powłokę gruczołowych włosków. Te małe struktury wytwarzają duże ilości żywicy zawierającej około 21% THC. Jej moc działa również na właściwości terapeutyczne. Jest doskonałą kandydatką na złagodzenie bólu, złego nastroju i apatii.

 

SMAK I AROMAT

Jej obfite zapasy włosieni nie tylko wytwarzają kannabinoidy. Podczas fazy kwitnienia są również zajęte wypompowywaniem aromatycznych terpenów. Wyczuwalne są nuty słodyczy i cytryny, a także wyczuwalne są odcienie owoców.

Jej profil smakowy sprawia, że jest bardziej apetyczna, więc staraj się nie przesadzać! Jest także świetnym szczepem do robienia artykułów spożywczych. Szczególnie smakuje w ciastkach i babeczkach.

 

CECHY ROSNĄCE

Lemon Shining Silver Haze ma średni stopień trudności. Rośliny rosnące w pomieszczeniach osiągają wysokość 140 cm i dają około 450 g / m². Można ją trzymać na wysokości około 80 cm, stosując techniki treningowe, takie jak LST. Rośliny zewnętrzne rosną do wyższej wysokości 170 cm i dają znaczne plony 500 g / roślinę. Lemon Shining Silver Haze ma czas kwitnienia do 9 tygodni. Rośliny zewnętrzne będą gotowe do zbioru około połowy października.

 

SZCZEP DO ENERGII I INSPIRACJI

Lemon Shining Silver Haze pomoże Ci wjechać z buta w czekający na ciebie nowy dzień. Wysokie stężenie THC włącza mózg i motywuje ducha. Użyj tego szczepu, aby inspirować twórcze myślenie i motywację. Jest świetną odmianą do czerpania radości podczas wykonywania codziennych zadań, a także dobrze sobie radzi na przyjęciach i imprezach towarzyskich.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl