Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
PRZEGLĄD SZCZEPÓW: PURPLE MOBY DICK FEMINISE
PRZEGLĄD SZCZEPÓW: PURPLE MOBY DICK FEMINISE

PRZEGLĄD SZCZEPÓW: PURPLE MOBY DICK FEMINISE

Ponad dekadę po jej narodzinach, kultowy Moby Dick wołał o metamorfozę. Dlatego producent Dinafem zabrali się do pracy nad jej eleganckimi ubraniami, dopóki nie udało im się stworzyć zupełnie nowego, delikatnego fioletowego stroju dla tej wielkiej bestii z królestwa nasion konopi.

Rezultatem jest potworny wynik kolekcji, z potężnymi efektami i ogromnymi rozmiarami, ubrany w fioletowe odcienie.

 

Purple Moby Dick, wywodzący się ze skrzyżowania Jacka Herera i Purple Afghan Kush, szczyci się każdą z niesamowitych cech, które uczyniły go jednym z okrętów flagowych Dinafem Seeds. Uwodzicielska wersja naszego ulubionego Moby Dicka, mająca na celu przyciągnięcie uwagi tych, którzy już pokochali tę legendarną odmianę.


MORFOLOGIA

Purple Moby Dick jest tak samo potężny jak zawsze, gigantyczna pestka cannabis, która może osiągnąć wysokość 300cm w klaserze typu: outdoor Przy obfitym rozgałęzieniu na zewnętrznej warstwie pestki, może bardzo rozciągnąć się na boki. Zarówno jej wyraźnie hybrydowe liście nasion, jak i owoce są w pełni pokryte szeroką gamą fioletowych odcieni, które w zależności od temperatury otoczenia będą mniej lub bardziej intensywne.

 

WYNIK KOLEKCJI

Ta odmiana Cię nie zawiedzie. Wydajność Purple Moby Dick można podsumować jednym słowem: ogromna. Purple Moby Dick dostarcza duże wyniki kolekcji o wysokim poziomie składników aktywnych, jeśli są kolekcjonowane w optymalnych warunkach. W rzeczywistości to piękno może wytworzyć do 21% składników aktywnych. Z Purple Moby Dick na pewno uzyskasz mnóstwo fioletowych, zwartych i ogromnych owoców pokrytych gigantycznymi gruczołowymi włoskami, które sprawiają, że wyglądają jak prawdziwe klejnoty nasion konopi. Czego można chcieć więcej?

 

AROMATY I SMAKI

Do charakterystycznego sosnowego smaku Moby Dicka kolekcjonerzy dodali słodkie i owocowe akcenty. Aromat na najwyższym poziomie, aby przełamać rutynę i zacząć smakować ten szczep nasion marihuany z zupełnie innej perspektywy.

 

EFEKTY

Po jej obfitych wynikach kolekcji jej moc jest jej najbardziej niezwykłą cechą. Do tego stopnia, że jest idealnym wyborem dla zwykłych użytkowników z wysoką tolerancją na składniki aktywne, poszukujących odmiany nasion cannabis, która po raz kolejny sprawi, że poczują, co naprawdę oznacza efekt działania. Jej efekt podobny do Sativa jest silny, mózgowy, długotrwały, wywołujący euforię. Nie nadaje się dla okazjonalnych użytkowników lub do użytku w nocy!

 

KOLEKCJA

Ta nienasycona pestka konopi potrzebuje dużo światła, nawożenia, wody i przestrzeni w klaserze. Jeśli więc chcemy kolekcjonować tę piękną odmianę nasion konopi, musimy być przygotowani na jej obfity apetyt. Nie bez powodu rośnie tak duża! Jeśli nie będziemy prawidłowo jej karmić, zwiększy się ryzyko niedoborów mikroelementów, dlatego musimy zadbać o pełne zaspokojenie jej potrzeb w klaserze. Ten ciężki producent będzie wiedział, jak nam to wynagrodzić.

 

Purple Moby Dick to odporna na grzyby odmiana nasion konopi, która prawdopodobnie będzie wymagała użycia palików, aby utrzymać ciężar jej ciężkich gałęzi pełnych owoców na zewnętrznej warstwie nasiona marihuany. Z dojrzewaniem w kalserze nie dłuższym niż 70 dni, będzie gotowa do zakończenia kolekcji. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kolekcjonować Purple Moby Dick w klaserze typu: outdoor czy indoor, będziesz musiał pamiętać o jej niesamowitym wigoru i wymiarach. Dlatego zalecamy zapewnienie jej dużo miejsca w czasie kolekcji, aby mogła wygodnie się rozciągać.

 

***

PURPLE MOBY DICK FEMINISE (Dinafem Seeds)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl