Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
Menu

Auto StarRyder Feminise

Dostępność: brak towaru
Cena: 109,00 zł 109.00
ilość paczka

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Dutch Passion
Kod produktu: AutoStarRyder.DP

Opis

StarRyder Auto Feminise
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Dlaczego warto kupić nasiona feminizowane Auto StarRyder?
  • Auto StarRyder to szybki i kompaktowy automat o klasycznej choinkowej strukturze pestki, duży główny owoc oraz wieloma ciężkimi owocami bocznymi
  • Ta automatyczna odmiana nasion konopi od Dutch Passion jest łatwa w kolekcji i odpowiednia zarówno dla początkującyh, jak i doświadcoznych kolekcjonerów
  • Auto StarRyder wytwarza duże, mocne, ścisłe owoce z korzystnym stosunkiem owoców do liści pestek. Ma unikalny profil terpenowy o owocowym, korzenno-gazowym zapachu i smaku
  • Ta wyjątkowa odmiana nasion marihuany potrzebuje około 70-75 dni od rozpoczęcia kolekcji nasion cannabis do zakończeniu kolekcji. Działanie jest typowo hybrydowy z silnym początkowym efektem, który przekształca się w silnie relaksujące działanie.
Auto StarRyder to wyjątkowa odmiana automatycznie dojrzewająca drugiej generacji. Jest to jeden z automatów, który jest typowym przykładem wysokiej jakości, jaką oferuja nowoczesne odmiany automatyczne. Ta wspaniała odmiana nasion konopi to dowód na to, co można osiągnąć, poświęcając czas i wiedzę na udoskonalenie genetyki automatycznie dojrzewających nasion konopi. Auto StarRyder ma zazwyczaj bardzo owocowy i tropikalny aromat. Wielu użytkowników doświadcza mieszanki owoców tropikalnych, takich jak ananas, z nutami cytrusów i jagód.
  • Genetyka

Auto StarRyder® jest wynikiem bardzo udanego projektu dwóch zespołów: Dutch Passion oraz Joint Doctor. Firma Joint Doctor jest oryginalnym hodowcą genetyki Low Ryder, która zwiastowała początek prawdziwej rewolucji wśród automatów. Po kilku latach owocnej współpracy powstała ta wspaniała odmiana automatyczna. Wyjątkowy klon Dutch Passion Isis, najwyższej klasy sativa o wysokiej jakości, został starannie skrzyżowana z jedną z najlepszych odmian automatycznie dojrzewających z dominacją indici.

  • Dojrzewanie, wysokość

To szybko rosnąca odmiana nasion konopi, jak przystało na szczep automatycznie dojrzewający. Czas kolekcji zajmuje jej średnio od 70 do 75 dni. W tym krótkim okresie, jej tempo wzrostu jest bardzo energiczne. Nasiona marihuany wytwarzają liczne gałęzie boczne na zewnętrznej warstwie nasiona konopi, osiągając wysokość 50-75 cm. Ten wyjątkowy automat dobrze radzi sobie we wszystkich różnych cyklach świetlnych i może być kolekcjonowany w harmonogramie 20/4, 18/6, a nawet 24/0. Najbardziej zwarte i najszybciej dojrzewające fenotypy mogą być gotowe do zakończenia kolekcji już po 70 dni, zwłaszcza gdy są kolekcjonowane w zoptymalizowanym środowisku kolekcjonerskim.

Auto StarRyder można również kolekcjonować w klaserze outdoor i szklarnia. W klaserze typu: outdoor, potrzebuje zazwyczaj od 5-15 dni więcej, aby osiągnąć pełną dojrzałość. Na ogół, zajmuje to pestkom od 75 do 90 dni. Co oczywiście nadal jest wyjątkowo szybkim tempem. 

  • Wydajność

Auto StarRyder wytwarza duże żywiczne owoce, uzykując wyniki kolekcji rzędu 45-100 gramów wagi 1 nasiona (średniozaawansowany kolekcjoner). Doświadczeni kolekcjonerzy nasion automatycznie dojrzewających mogą osiągnąć wyniki, wynoszące ponad 100 gramów. Z systemami wodnymi, takimi jak DWC (Deep Water Culture) w rękach eksperta, zdolnego do kolekcji nasion konopi ponad 100cm pestki, całkiem możliwe są wyniki przekraczające 200 gram wagi 1 nasiona.

Odmiana ta została zakwalifikowana do szczepów nasion marihuany o bardzo wysokie wydajności, co w praktyce oznacza, że wynik kolekcji na poziomie około 500g/m2 są możliwe w kontrolowanej kolekcji indoor. 

  • Efekt działania

Auto StarRyder ma silne, mocne i długotrwałe działanie. Efekt określnay jest jako silny, podnoszący na duchu, redukujący stres i euforyczny. Wielu użytkowników doświadcza działania narastającego, który z czasem staje się coraz silniejszy. Wpływ efektów działania zaczyna się spokojnie i narasta stopniowo.

Pierwsze działanie jest podnoszące na duchu, energetyczne i bardzo uspołeczniające. Po pewnym czasie efekt ten przechodzi w bardziej fizyczne, pozwalające odpocząć ciału działanie. Jest to efekt z dominacją Sativy, który równocześnie wykazuje wyraźne elementy genetyki Indica, dzięki czemu jest gwarantuje głęboki relaks.

Pamiętaj, że u niektórych użytkowników, ta odmiana nasion cannabis wywołuje silny apetyt, zatem upewnij się, że masz dobrze zaopatrzoną lodówkę. Genetalnie, jest to silny efekt, który obniża poziom stresu i pozwala cieszyć się chwilą. To dobra odmiana do użytkowania w ciągu dnia lub wieczorem. Przy wysokich dawkach użytkowania tej pestki pierwszy efekt może być nieco zbyt mocno pobudzający, ale faza ta nie trwa to długo. Znajdź sobie wygodną kanapę, umoszcz się i wejdź w świat ulubionego serialu, filmu lub gry.

  • Dodatkowe informację

Auto StarRyder jest bardzo lubiana przez naszych klientów. Od lat otrzymujemy wiele pozytywnych opinii na jej temat. Wyjątkowe połączenie silnych efektów działania, wysokiej wydajności oraz łatwości kolekcji sprawiło, że odmiana nadal znajduje się wśród bestsellerów, mimo upływu ponad dekady od wprowadzenia jej na rynek. Pod względem zawartości składników odżywczych, może się równać z wysokie jakości pełno feminizowanymi odmianami nasion konopi. Jeśli nigdy wcześniej nie kolekcjonowałeś automatycznie dojrzewającej odmiany nasion konopi, jest to idealna odmiana dla początkującego kolekcjonera!

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 
 
Genetyka: Isis (Dutch Passion) x Ruderalis (Joint Doctor)
Klaser: Indoor/Outdoor
Wysokość: 50-75cm
Subs. Odżywcze: 15-19%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: Indoor: 450-500g m2 | Outdoor: 45-100g 1 nasiono
Producent: Dutch Passion
Typ: Feminizowane Automatyczne | Sativa 50%; Indica 50%

Dane techniczne

Typ Feminizowane Automatyczne
Genotyp Sativa/Indica/Ruderalis
Indoor / Outdoor Indoor/Outdoor
Czas kolekcji 70-80 Dni
Wysokość od 40 do 70 cm
THC 15-18 %
Waga nasion Średni (250g-450g/m2 Indoor)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

12 marca 2019

probably the best form of lowryder strain. In Denmark two deck full of this gnome: D

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl