Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Zombie Haze Auto Feminise (3 sztuki)
AuZombHaz.3pack.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 69,00zł

Zombie Haze Auto Feminise (3 sztuki)
Tanie Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

Nasz popularny szczep Zombie Haze w wersji automatycznego dojrzewania. Ten szczep nasion konopi indyjskich o dominującym składzie Sativa. Jeden z naszych najlepszych szczepów sativa dostępnych w naszej kolekcji. Daje ci długotrwały wysoki poziom psychoaktywności w czasie użytkowania nasion konopi, który świetnie nadaje się do użycia w ciągu dnia. Podobnie jak Feminizowane Zombie Haze, ten szczep automatycznie dojrzewający będzie miał wysoką wartość składników odżywczych. Smak da użytkownikowi przyjemny kwiatowy, słodki aromat z ostrymi sosnowymi posmakami. Dzięki genetyki otrzymanej z naszych Amnesia Ganja Haze i White Widow Original nie można wyjść z tego wypróbowania!

Stworzy jeden wielki owoc główny z kilkoma gałęziami bocznymi nasion. Największy ciężar będzie w głównym owocu. Ładny wygląd Sativy o wąskich listkach i dobrym stosunku owoc do liści nasion. Doskonały szczep dojrzewający automatycznie dla miłośników haze. 

Przy kolekcji typu: indoor wydajność od 280 do 380g/m2. W klaserach typu: outdoor będzie ona produkować od 60 do 85 gramów wagi 1 naisona, w zależności od warunków panujących w klaserze i rozmiarów klasera. 

Bardzo silny szczep nasion konopi auto - haze. Zombie Haze Auto Feminise da ci długotrwały wysoki poziom psychoaktywności użytkowania. Doskonały szczep nasion konopny do użycia w ciągu dnia. Wysoki poziom składników odżywczych o niskiej wartości CBD.

Sosnowy, słodko-kwiatowy smak zostanie natychmiast zauważony, gdy będziesz użytkował ten szczep nasiona marihuany. Jej zapach przypomina nam ziemisty olej napędowy z sosną. 

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Zombie Haze X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 80-100cm | Outdoor: 110-130cm
Subs. Odżywcze: Wysokie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70-75 dni
Waga nasiona: Indoor: 280-380g m2 | Outdoor: 60-85g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Sativa