Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

White Widow Original Auto Feminise (3 sztuki)
AutWWorig.3pack.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 55,00zł

White Widow Original Auto Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

White Widow to jedna z najsłynniejszych odmian nasion konopi na świecie. Sumo Seeds przynosi teraz autorską wersję naszej White Widow Original. Bardzo szybki szczep nasion marihauny, ale z tymi samymi silnymi i potężnymi efektami. Aromat łatwo rozpoznać jako ostrą sosnę o ziemistym ostrym smaku. Nie rozwinie wielu gałęzi bocznych na pestce, ale zamiast tego utworzy jeden duży owoc pełną błyszczących białych kryształów na zewnętrznej warstwie nasiona mariahuny. Dzięki genetyce otrzymanej z klasycznego szczepu Indica i brazylijskiej Sativy otrzymasz prawdziwy międzynarodowy szczep nasion konopi, który będzie sprzyjał wszystkim Twoim potrzebom.

Jeden z naszych najszybszych szczepów dojrzewających automatycznie w naszej kolekcji Sumo Seeds. Podczas kolekcji w klaserach typu: outdoor można uzyskać 3 wyniki kolekcji rocznie. Nie będzie rosnąć w duże nasiono konopi, gdy będzie kolekcjonowana w klaserach typu: indoor bo od 60 do 90 cm. W klaserach typu: outdoor może osiągnąć wysokość około 1 metra, jeśli zostanie umieszczony w dużym klaserze. 

Z wydajnością mieszczącą się w zakresie od 300 do 450g/m2, White Widow Original jest jednym z naszych najbardziej wydajnych szczepów automatycznie dojrzewających. Jeśli rosną w klaserze typu: outdoor możesz liczyć na wynik olkejci od 70 do 100 gramów wagi 1 nasiona. Daj jej dużo miejsca i użyj największego klasera aby zwiększyć jej końcowy wynik kolekcji.
 
Silny wybuch euforii o łagodnym ciele jest najlepszym sposobem opisania efektów oryginału White Widow. Dzięki błyszczącym mleczkom pokrywającym zewnętrzną warstwę nasiona konopi jest bardzo silnym autoprzyswajalnym szczepem nasion marihuany.

Klasyczny aromat pikantnej sosny o ziemistych odcieniach. Klasyczny smak i zapach.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: White Widow Original X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 60-90cm | Outdoor: 80-110cm
Subs. Odżywcze: Średnie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 65-70 dni
Waga nasiona: Indoor: 300-450g m2 | Outdoor: 70-100g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica