Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

White Widow Auto Feminise (10 seeds)
WhiteWidowAuto.10p.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 230,00zł

White Widow Auto Feminise (10 seeds )
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Tak jak tradycyjna odmiana nasion konopi White Widow, nasza odmiana ma szerokie, ciemnozielone liście na pestce i jest oszroniona składnikami odżywczymi na wierzchniej warstwie nasiona.
 
Automatycznie dojrzewające nasiona marihuany White Widow wiernie odzwierciedla swoją klasyczną siostrę, ale w przeciwieństwie do niej, jej kolekcja, od wsadzenia do klaseru do zakończenia kolekcji, zajmuje jedyne 75 dni. Jedynymi prawdziwymi różnicami między dwoma nasionami cannabis jest automatyczne dojrzewanie, mniejszy rozmiar i lekko bardziej fizyczny 'uśmiech'.

Owoce, pomimo swojej hybrydowej genetyki mają zdecydowanie wygląd i efekt Indica. Automatycznie dojrzewające White Widow ma słodko-kwaśny, cytrusowy aromat i smak, podobny, lecz nie tak silny, jak u tradycyjnej White Widow. Odmiana ta była kolekcjonowana przez kilka lat w celu zapewnienia stabilności genetycznej.
 
W klaserach typu: indoor wyrośnie na około 50cm, przy większych nasionach konopi, może osiągnąć do 100cm. Jej wyniki kolekcji są całkiem dobre, jak na automatycznie dojrzewającą odmianę, co oznacza produkcję około 190 do 240 gram 1 nasiona, w zależności od warunków panujących w klaserze.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent

Genetyka: White Widow x Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 40-110cm
Subs. Odżywcze: 14%; CBD: średnie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70-84 dni
Waga nasiona: Indoor: 450g m2; Outdoor: 190-240g 1 nasiono outdoor
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane Automatyczne | Indica 50%, Sativa 50%