Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Super Skunk Feminise (10 sztuk)
SupSkunk.FEM.10p.SensiS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 203,00zł

Super Skunk Feminise (10 seeds)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Super Skunk stanowi powrót rodziny Skunk do jej afgańskich korzeni nasion, dodając aromat, ciężar i moc do innych doskonałych właściwości zawsze pewnego Skunk #1. Pomimo, że premiera Super Skunk nastąpiła trzy lata po pojawieniu się Shiva Skunk, ta odmiana pestek jest owocem pierwszego poważnego projektu mającego na celu wzniesienie się o poziom wyżej w produkcji konopi hybrydowej w stosunku do przełomowej SK#1. Eksperymentalne odmiany hybrydowe Afghan-Skunk figurują w najwcześniejszych katalogach banku nasion Sensi, zaś owoce potężnego projektu kolekcjonerskiego, podczas którego doszło do ich powstania, zorientowanego na otrzymanie doskonałego genotypu nasion konopi afgańskiej dorównującego Skunk #1, wracają do nas po dziś dzień.

W ramach prac nad Super Skunk kolekcjonerzy z Sensi postawili sobie za cel stworzenie odmiany, której potencjał handlowy, moc oraz żywotność wynikająca z hybrydowego charakteru zaćmią wszelkie wcześniejsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Przez lata krzyżowali zatem ogromną liczbę odmian afgańskich zarówno z nasionami męskimi jak i żeńskimi czystej odmiany Skunk #1. W ten sposób powstało wiele wspaniałych egzemplarzy, jednak żaden z nich nie posiadał dokładnie wszystkich cech oczekiwanych przez badaczy. Osiągnięcia w dziedzinie hybrydyzacji konopi przypadające na koniec lat 80-tych XX-go wymuszały na zawodowych kolekcjonerach ciągłe podnoszenie poprzeczki, nie mówiąc już o oczekiwaniach w stosunku do projektu tej miary co prace nad Super Skunk.

Dzisiejsza wersja odmiany hybrydowej stanowiącej krzyżówkę pomiędzy Skunk i Afghani nie powstałaby bez rozszerzenia działalności biblioteki genów Banku Nasion Sensi pod koniec tamtej dekady, a szczególnie bez szeregu nowych odmian pestek konopi afgańskiej, które trafiły wtedy do rąk naszych kolekcjonerów. W roku 1990 odbyła się premiera Super Skunk w jej ostatecznej postaci. Odmiana ta natychmiast wzbudziła najwyższe uznanie, zdobywając nagrodę dla najlepszej odmiany o cechach konopi indyjskiej w ramach konkursu Cannabis Cup. 

Pozycja nasion marihuany Super Skunk jako odmiany superżywej, supermocnej i superaromatycznej do dziś pozostaje niezagrożona. Wystarczy niewiele, aby żeńskie nasiona kolekcjonowane w domu lub w cieplarni zaczęły rodzić potężne, krystalicznie czyste owoce. 
Na dodatek Super Skunk należy do tej niewielkiej klasy odmian nasion cannabis, które wymagają większego doświadczenia od późniejszego użytkownika niż od kolekcjonera!
 
80% Indica
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Afghan x Skunk
Klaser: Indoor
Wielkość nasiona: Średnia
Subs. Odżywcze: Maksymalne
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 45-50 dni
Waga nasiona: Indoor: 90-160g 1 nasiono
Producent: Sensi Seeds
Typ: Feminizowane | Głównie Indica