Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Sumos OG Kush Auto Feminise (3 sztuki)
AuSumOGKush.3p.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 55,00zł

Sumos OG Kush Auto Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

Nasz zwycięzca pucharu w wersji z automatycznym dojrzewaniem. Teraz możesz wykolekcjonować swojego Kusha w ciągu 6 tygodni.. Odmiany Kush zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników ze względu na ostry zapach. Nasz automat OG Kush Sumo nie jest wyjątkiem. Podczas kolekcji w klaserach typu: idnoor warto rozważyć kontrolę zapachu. Miły, dojrzewający szczep nasion marihuany. Wzięliśmy genetykę naszego współzałożyciela Og Sumha OG Kush i skrzyżowaliśmy go z Ruderalis. Teraz możesz cieszyć się OG Kush z Sumo w szczepie Auto Flowering.

Jeden z najszybszych szczepów automatycznie dojrzewających w naszej kolekcji. Będzie gotowa do zakończenia kolekcji w ciągu 6 tygodni. Ładna krzaczasta pestka marihuany. W klaserach typu: indoor, nasiono cannabis może wyrosnąć na 60-80 cm, podczas gdy w klaserach typu: outdoor osiągnie wysokość od 80 do 100 cm.

Z łatwością można zebrać wynik kolekcji w klaserach typu: indoor o wadze od 200 do 300g/m2. Owoce nie są tak gęste i zwarte, ale efekty są naprawdę potężne. W klaserach typu: outdoor od 50 do 70 gramów wagi 1 nasiona.

Zarówno składniki odżywcze jak i poziom CBD są w średnim zakresie. idealny szczep nasion marihuany dla uśmierzenia bólu.

Nie można przegapić aromatu Kush z nutą cytrusową. Bardzo mocny aromat Kush. Odmiany Kush stają się bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Jeśli chcesz czegoś innego niż zwykłe standardowe smaki, możesz rozważyć podanie OG Kusha Sumo i zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Sumo?s OG Kush X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 60-80 cm | Outdoor: 80-100cm
Subs. Odżywcze: Średnie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: Indoor: 200-300g m2 | Outdoor: 50-70g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica