Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Santa Maria Auto Feminise (3 sztuki)
AuSanMaria.3pack.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 53,00zł

Santa Maria Auto Feminise (3 sztuki)
Tanie Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

Santa Maria Auto to jedna z naszych najpopularniejszych odmian dojrzewających automatycznie. Nie tak jak Kolumb, jego Santa Maria, nie zajmie miesięcy, aby dostać się tam, gdzie chcesz być.
 
Wystaczy kilka tygodni i Santa Maria jest gotowe do zakończenia kolekcji. Santa Maria Auto otrzymała swoją genetykę od Northern Light, Santa Maria, Afghani i Hawaiian Sativa. Prawdziwe połączenie klasycznych odmian nasion konopi. To tak, jakby Kolumb podróżował po świecie w poszukiwaniu najlepszych genetyki i zebrał je, by stworzyć Santa Maria Auto. Wyrośnie w małe nasiono marihuany z jednym głównym dużym owocem. Jeden z naszych najszybszych automatycznie dojrzewających szczepów nasion marihuany w kolekcji.

W klaserach typu: indoor osiąga wysokość od 40 do 70 cm. Mała, ale mocne nasiono cannabis. W klaserach typu: outdoor, będzie rosnąć na wysokość od 80 do 100 cm z kilkoma gałęziami bocznymi nasion. Miły, hybrydowy szczep nasion marihuany, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy. 

Nie jest to największy potwór, ale wyniku kolekcji między 250 a 350g/m2 możesz się spodziewać. W klaserach typu: outdoor można zebrać dobre 55 do 75 gramów wagi 1 nasiona.

Efekty natychmiast się pojawia. Świetna mieszanka efektów Indica i Sativa. Miły szczep nasion cannabis dla początkujących kolekcjonerów.

Prawdziwie gładki kwiatowy aromat. Miły szczep do użytkowania. Naprawdę gładka dla gardła. Podobnie jak żeglowanie po równym oceanie, ten szczep nasion marihuany nie sprawi, że będziesz kaszleć swoimi płucami.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Santa Maria X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 40-70cm | Outdoor: 80-100cm
Subs. Odżywcze: Średnie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: Indoor: 250-350g m2 | Outdoor: 55-75g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica