Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Royal Dwarf Auto Feminise (5 sztuk)
RDwarfAFFEM.5p.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 90,00zł

Royal Dwarf Auto Feminise (5 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Royal Dwarf jest bardzo małym nasionem cannabis. Ta zwarta struktura z jej cienkimi owocami sprawia, że jest ona idealna do klaserów typu: indoor lub klaserów: outdoor w ograniczonych przestrzeniach. Jest to mieszanka niektórych naszych najlepszych odmian automatycznie dojrzewających, skrzyżowana z wyjątkową odmianą nasion konopi skunka.
 
Następnie została ponownie skrzyżowana z jej automatycznie dojrzewającymi krewnymi, aby nadać jej zdolność do automatycznego dojrzewania. 

Skunk nadał jej odmienny smak i trochę większe wyniki końcowej kolekcji w stosunku do innych odmian automatycznie dojrzewających. Ta zwarta pestka marihuany może produkować do 60 gram wagi nasiona. Jak większość hybryd Skunka, Royal Dwarf ma bardzo silny zapach i owoce nasion pokryte lepkimi składnikami odżywczymi.

Mała i mocna, Royal Dwarf rośnie szybko, osiągając średnią wysokość 40 – 60 cm. Gotowa do zakończenia kolekcji już w 8 - 9 tygodni. Efekt przypomina dobrą starą odmianę Skunka. Nasiono marihuany powoduje łagodny socjalny 'uśmiech' i relaksacyjne odczucia. Mała i łatwa w kolekcji, nasiono cannabis jest idealna dla kolekcjonerów, którzy chcą wypróbować inną odmianę automatycznie dojrzewającą. 

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Skunk x Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: niska: 40-60cm
Subs. Odżywcze: 13%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 60 dni
Waga nasiona: Indoor: 150-200g m2, Outdoor: 30-80g 1 nasiono
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane Automatyczne | Głównie Sativa