Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Royal Cheese Feminise (100 sztuk)
RoyalCheeseFem.100p.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 1400,00zł

Royal Cheese Feminise (100 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Cheese jest legendarnym nasionem pochodzącą z UK. Odmiana ta ma swoje korzenie w Skunk#1, stworzonym przez grupę kolekcjonerów z Londynu. Wyhodowali oni odmianę skunka, która była tak śmierdząca, że najodpowiedniejszą nazwą wydała się Cheese.

Wkrótce genetyka cheese rozeszła się po świecie, wygrywając puchar Cannabis Cup i osiągnęła status legendarnej odmiany nasion. My z dumą prezentujemy Wam, stworzoną przez Nas odmianę feminizowaną, Royal Cheese.

Nasiono marihuany Feminizowane Cheese wyrośnie na wysokość około 1,5 m w klaserach indoor i na ponad 2,5 m w klaserach outdoor. Ta odmiana nasion uwielbia pić, odpowiednio podlewana wyrośnie na dużą i silną pestkę. Najbardziej charakterystyczną cechą przy kolekcjonowaniu feminizowanej Royal Cheese, jest zapach pestki. Te nasiona cannabis śmierdzą tak bardzo, że w klaserze indor konieczny jest filtr węglowy, natomiast w klaserze outdoor, zapach rozchodzić się będzie na okolicę.

W klaserach indoor, nasiono konopi Royal Cheese ważyć będzie średnio 60 gram na pestkę lub 450-550 gram na metr kwadratowy, pod lampami 600W. W klaserach Outdoor, nasiono może ważyć ponad 600 gram, w odpowiednim klaserze w klimacie (Hiszpania, Włochy i Kalifornia). Może być kolekcjonowana w klaserach outdoor również w krajach Europy północnej, ale dostarczy owoców gorszej jakości w stosunku do klaserów indoor.

Nasza feminizowana pestka cannabis Royal Cheese jest gotowa do po 8 tygodniach leżakowania, jeśli chce się uzyskać mocniejszy smak pestki. Pozostawiając nasiono przez kolejne dwa tygodnie, będzie mniej konkretna w smaku, ale będzie silniejsza w efekcie. Różni kolekcjonerzy mają różne cele, pozostawiamy więc do waszej indywidualnej decyzji odpowiedni czas; w każdym razie, nasiona marihuany Cheese są gotowe do po 8 tygodniach.

Cheese jest po prostu fantastyczny w użytkowaniu. Pierwszą rzeczą późniejszego użytkowania pestki jest jej silny, uderzający zapach i smak. Ale to, co sprawia, że ta odmiana nasion jest tak przyjemna, to siła "uśmiechu" Ta kombinacja śmierdzącego zapachu z powalającym czuciem nasion konopi, zapewnia długie istnienie Cheese na światowej mapie.
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Old School Skunk x Afghani
Klaser: Indoor
Wielkość nasiona: 150cm
Subs. Odżywcze: 17%
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 55-70 dni
Waga nasiona: Indoor: 500-600g m2
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane | Głównie Indica