Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Quick Kush Feminise (1 sztuka)
QuickKush.1pack.Dinafem

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 40,00zł

Quick Kush Feminise (1 sztuka)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Quick Kush to feminizowane nasiona konopi, które przyspieszają legendarny OG Kush. Podczas gdy najbardziej godna uwagi Indica potrzebowała około 55-63 dni, aby dojrzeć, ta szybka wersja jest gotowa do zakończenia kolekcji w zaledwie 49-56 dni. Ale nie dajcie się zwieść jej czasowi dojrzewania: szybszy nie oznacza gorszej jakości. Wciąż jest uzbrojona w zapach oleju i cytryny, który przyciągnął tylu wielbicieli w całej historii marihuany, a także niesamowity efekt najbardziej znanego szczepu w Kalifornii. Ponieważ jest ona prawdziwym OG-Kush, ale o wiele szybciej!

Quick Kush jest tak samo wydajny, jak wersja oryginalna. Nie zapominajmy, że nasiono marihuany OG Kush była znana między innymi ze swojej niesamowitej wydajności, która, nawiasem mówiąc, była nienaruszona w tej szybkiej wersji, zdolnej ważyć na koniec kolekcji pół kilograma w klaserach typu: indoor i do 1 kilograma w klaserach typu: outdoor. Pod względem jakości jest najlepsza, jaką można oczekiwać od najbardziej znanego szczepu zachodniego wybrzeża. Spodziewaj się wielu owoców na wielu gałęziach tego nasiona cannabis; niezwykle kompaktowe i wypełnione żywicą owoce obdarzone niezwykłą mocą.

Z pewnością zaskoczy tych, którzy przyjdą jej na spotkanie. Chociaż na pierwszy rzut oka mieszanina może wydawać się dość dziwna, musi istnieć powód, dla którego wszyscy wracają do niej raz za razem, czyż nie?

Jej bycie szybszym od "normalnej" wersji oznacza, że jest narażona na więcej godzin słońca i gorąca, dzięki czemu łatwiej osiąga swój potencjał, oferując bardzo wysoki poziom składników odżywczych, dzięki czemu użytkownik zostanie obdarowany naprawdę silnym kopniakiem.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: OG Kush x OG Kush Auto
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Outdoor: do 300cm
Subs. Odżywcze: 18-25%
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 49-56 dni, połowa września
Waga nasiona: Indoor: 500g m2; Outdoor: do 1000g 1 nasiono
Producent: Dinafem
Typ: Feminizowane | Głównie Indica