Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Purps #1 Feminise (3 sztuki)
Purps#1.3pack.Dinafem

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 103,00zł

Purps #1 Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Purps # 1 to nasiona marihuany od Dinafem Seeds o dwóch wyraźnie wyróżniających się cechach: o intensywnych purpurowych i jesiennych kolorach oraz o owocowym aromacie, który od pierwszego spotkania sprawi, że podróżujesz po lesie. Wydawało się niemożliwe stworzenie nasiona marihuany, która byłaby tak piękna jak nasz Purple Afghan Kush, ale jeszcze trudniejsze do opracowania Indica z tak intensywnymi aromatami dzikich jagód. Jednak Purps # 1 to jedno i drugie. Tak więc, podczas gdy nasza miłość do Purple Afghan Kush jest nadal i zawsze będzie nienaruszona, stworzyliśmy szczep nasion marihuany, który może ją przyćmić. Purplowe nasiono konopi o zapachu przypominającym owoc dostarczony przez drzewo owocowe, nasiona konopi indyjskich, o silnym działaniu relaksacyjnym z owocami oblepionymi składnikami odżywczymi, na zewnętrznej warstwie nasiona marihuany.

Mówiąc ogólnie, Purps # 1 to nasiona konopi indyjskich. Jednak nie możemy potwierdzić, że to nasiono cannabis jest w 100% Indica. 

Nie jest to nasiono marihuany kompaktowe, ale ta pestka, pozwala głębiej przeniknąć światłu i powietrzu. Jej struktura prowadzi więc do większych wyników kolekcji i eliminuje prawdopodobieństwo uderzenia głównej łodygi nasion marihuany wilgocią. Nie zalecamy kultywowania jej w małych klaserach, ponieważ nie jest ona dyskretna.

Jej średnia wysokość wynosi 1,3-1,5 m. Może jednak przekroczyć 3 metry wysokości, gdyby była kolekcjonowana zgodnie ze standardami europejskimi. Jednak to nie jej struktura jest najbardziej uderzającym aspektem. Prawdziwą szokującą rzeczą jest jej kolorystyka. Jej bogata gama kolorów jest największym atutem tego szczepu: odcienie fioletu i lawendy łączą się z ciemno-zielonymi odcieniami i białymi plamami, które same są włoskami.
 
Szczerze mówiąc: piękna odmiana nasion marihuany!

Purps # 1 produkuje bezkonkurencyjne wyniki kolekcjj; może nie pod względem ilości, ale pod względem jakości i piękna. Ta odmiana dostarcza purpurowe wyniki kolekcji: ogromne owoce, oblepione składnikami odżywczymi z owocowym aromatem i niesamowitym fioletowym zabarwieniem.

Purps # 1 to jedno z tych naison konopi, których zapach zapada w umyśle. Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że znalazłeś nasiono marihuany o zapachu, o którym nie zapomniałeś i starałeś się znaleźć ten sam aromat w innych odmianach, ale nie udało Ci się tego osiągnąć? Tak właśnie dzieje się z naszymi Purpami # 1: zakochasz się w niej, gdy tylko ją poczujesz i nie będziesz w stanie znaleźć innej w tej samej lidze. To bardzo oryginalny aromat. Można powiedzieć, że jest niesamowicie owocowy, mieszając czerwone jagody z dzikimi jagodami i ananasowymi niuansami. Ale w tym jest o wiele więcej. Jej aromat wykracza daleko poza miksturę dwóch rzeczy, której towarzyszą akcenty tego, kto wie co. Po zaznajomieniu się z zapachem Purps # 1, będziesz w stanie odróżnić go od innych szczepów nasion cannabis, a także docenić go tak, jak na to zasługuje.

Purps # 1 zapewnia wyraźnie relaksujące odczucie. Jednak pomimo wysokiego poziomu składników odżywczych, nie jest niszczycielska. Jej efekt jest rzeczywiście mózgowy i pomaga uciec od gorączkowych codziennych myśli, ale jest to podróż z płynnym powrotem. Fizycznie mówiąc, twoje mięśnie będą w pełni zrelaksowane.

Dzięki Purps # 1 wystarczy spełnić jej podstawowe wymagania dotyczące opieki. Rozwija się, gdy jest zaopatrzona w umiarkowany poziom wody w klaserze i składników odżywczych. Pomimo dominacji Indica, nie potrzeba więcej czasu, by mogła rosnąć. Jej wzrost jest energiczny i dojrzewa w ciągu 60 dni. 
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Hembra Blueberry x Macho PAK
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 130-150cm
Subs. Odżywcze: Wysokie
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 60 dni, koniec września/początek października
Waga nasiona: Indoor: 500g m2; Outdoor: 600-800g 1 nasiono
Producent: Dinafem
Typ: Feminizowane | Głównie Indica