Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Purps #1 Feminise (1 sztuka)
Purps#1.1pack.Dinafem

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 43,00zł

Purps #1 Feminise (1 sztuka)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Purps # 1 to nasiona marihuany od Dinafem Seeds o dwóch wyraźnie wyróżniających się cechach: o intensywnych purpurowych i jesiennych kolorach oraz o owocowym aromacie, który od pierwszego spotkania sprawi, że podróżujesz po lesie. Wydawało się niemożliwe stworzenie nasiona marihuany, która byłaby tak piękna jak nasz Purple Afghan Kush, ale jeszcze trudniejsze do opracowania Indica z tak intensywnymi aromatami dzikich jagód. Jednak Purps # 1 to jedno i drugie. Tak więc, podczas gdy nasza miłość do Purple Afghan Kush jest nadal i zawsze będzie nienaruszona, stworzyliśmy szczep nasion marihuany, który może ją przyćmić. Purplowe nasiono konopi o zapachu przypominającym owoc dostarczony przez drzewo owocowe, nasiona konopi indyjskich, o silnym działaniu relaksacyjnym z owocami oblepionymi składnikami odżywczymi, na zewnętrznej warstwie nasiona marihuany.

Mówiąc ogólnie, Purps # 1 to nasiona konopi indyjskich. Jednak nie możemy potwierdzić, że to nasiono cannabis jest w 100% Indica. 

Nie jest to nasiono marihuany kompaktowe, ale ta pestka, pozwala głębiej przeniknąć światłu i powietrzu. Jej struktura prowadzi więc do większych wyników kolekcji i eliminuje prawdopodobieństwo uderzenia głównej łodygi nasion marihuany wilgocią. Nie zalecamy kultywowania jej w małych klaserach, ponieważ nie jest ona dyskretna.

Jej średnia wysokość wynosi 1,3-1,5 m. Może jednak przekroczyć 3 metry wysokości, gdyby była kolekcjonowana zgodnie ze standardami europejskimi. Jednak to nie jej struktura jest najbardziej uderzającym aspektem. Prawdziwą szokującą rzeczą jest jej kolorystyka. Jej bogata gama kolorów jest największym atutem tego szczepu: odcienie fioletu i lawendy łączą się z ciemno-zielonymi odcieniami i białymi plamami, które same są włoskami.
 
Szczerze mówiąc: piękna odmiana nasion marihuany!
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Hembra Blueberry x Macho PAK
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 130-150cm
Subs. Odżywcze: Wysokie
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 60 dni, koniec września/początek października
Waga nasiona: Indoor: 500g m2; Outdoor: 600-800g 1 nasiono
Producent: Dinafem
Typ: Feminizowane | Głównie Indica