Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 
JAK DODAĆ SMAK DO MARIHUANY PRZED, W TRAKCIE I PO ZBIORACH
JAK DODAĆ SMAK DO MARIHUANY PRZED, W TRAKCIE I PO ZBIORACH

JAK DODAĆ SMAK DO MARIHUANY PRZED, W TRAKCIE I PO ZBIORACH

Czy jesteś zmęczony smakiem marihuany z nasion konopi? Nie satysfakcjonują cię obiecujące wcześniej opisy szczepu, który miał eksplodować smakiem owoców, mięty, czekolady lub wanilii? Weź rzeczy. 

Ten poradnik daje trzy proste sposoby, aby uczynić twoją roślinę lepszą smakowo niż kiedykolwiek marzyłeś.

 

Szczepy takie jak Blueberry, Bubba Kush i Strawberry Cough obiecują naturalnie słodkie lub owocowe smaki, ale podstawowy smak nadal będzie marihuana z nasion konopi. Jeśli chcesz coś zmienić, wypróbuj jedną z tych metod infuzji, aby dodać trochę więcej do swojej zawartości.

 

AROMATYCZNA ROŚLINA PRZED ZBIERANIEM

Przestań podlewać rośliny 3-4 dni przed planowaniem zbiorów, aby gleba mogła wyschnąć. Nie pozwól im tak wyschnąć, że zaczną umierać. Jeśli zauważysz więdnięcie, lekko podlewaj. W dniu zbiorów wymieszaj łagodny roztwór 15 ml olejków eterycznych lub ekstraktów spożywczych do 20 l wody. Powoli podlewaj rośliny, aby zminimalizować suchość. Pozwól im zaspokoić pragnienie przez 3-5 godzin przed cięciem.

Ponieważ były one świeżo podlewane, kwiaty będą zawierały więcej wilgoci niż zwykle w czasie zbiorów. Utrzymuj je rozdzielone i pozwól na duży przepływ powietrza podczas wstępnego suszenia, aby zapobiec pleśni.

 

AROMATY PODCZAS ZBIORU

Jeśli już zacząłeś wycinać swoje rośliny, nie jest za późno na dodanie im aromatu. Wypełnij szklankę powyższym roztworem „wody smakowej” i umieść w niej świeżo ściętą gałąź. Dopóki liście są jeszcze żywe, podciągną wodę do łodygi i do kielichów kwiatu. Po około tygodniu wyciąg łodygę, a następnie wysusz i utwardzaj jak zwykle.

To samo ostrzeżenie o pleśni dotyczy tej techniki.

 

AROMATYCZNA MARIHUANA PO ZBIERANIU

Po ścięciu kwiatów możesz nadal zmieniać smak dodając przedmioty do słoika.

Namocz wacik w ekstrakcie lub olejku eterycznym, przymocuj go do pokrywy słoika i pozwól, aby zwisał wewnątrz pokrywy, ale nie dotykał pąków. Miej oko na słoik pod kątem kondensacji lub jakichkolwiek innych oznak nadmiaru wilgoci, które mogłyby spowodować pleśń i gnicie.

Dodawanie suszonych przedmiotów do słoika również działa dobrze i minimalizuje ryzyko pleśni. Dopóki są całkowicie wysuszone, można dodać skórki cytrusowe, plaster jabłkowy, płatki kwiatów i przyprawy takie jak rozmaryn, cynamon lub goździki. Opróżnij torebkę z herbatą, a następnie napełnij ją sypkim materiałem, aby utrzymać swój środek aromatyzujący, a zioło oddzielone.

 

RZECZY DO ZAPAMIĘTANIA

Różne szczepy, a nawet różne rośliny tego samego szczepu, będą absorbować środki aromatyzujące w innym tempie. Ponadto każdy smak zmienia wyjątkowy smak rośliny. Dopóki nie wiesz, co się stanie i co lubisz, eksperymentuj z pojedynczą rośliną, pojedynczą gałęzią lub pojedynczym słoikiem pąków. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dać się ponieść możliwościom, które niszczą całe żniwa.

Ekstrakty spożywcze są tak blisko, jak lokalny sklep spożywczy. Podejdź do sklepu, poszukaj przypraw i znajdziesz ekstrakt truskawkowy, ekstrakt migdałowy, ekstrakt z rumu i wiele innych, oprócz wszechobecnego ekstraktu waniliowego. Są one najlepsze, ponieważ są przeznaczone do stosowania w żywności. Jeśli wybierzesz olejek eteryczny, uważnie przyjrzyj się składnikom, aby upewnić się, że są bezpieczne do spożycia przez ludzi. Połóż niewielką kroplę na palcu i nadaj mu smak. Jeśli pali, ma chemiczny posmak lub jest zbyt perfumowy – nie używaj go, bo cała twoja praca nad wyhodowaniem rośliny pójdzie na marne.

Unikaj wszelkich aromatów zawierających dużo cukru. Cukier łatwo się pali i źle pachnie, więc nie sprawi, że twoje zbiory będą lepiej smakować.

Ulepszone smaki i aromaty mogą szybko blaknąć, gdy pozostaną na świeżym powietrzu. Trzymaj pokrywki szczelnie zamknięte, aby utrzymać wszystko w dobrym stanie. Jednak nadal musisz uważnie obserwować poziom wilgotności wewnątrz słoika, aby zapobiec pleśni. 

Na koniec sprawdź swoje oczekiwania. Na aromatyzowane konopie z nasion marihuany wciąż smakują jak konopie, tylko lepiej, jeśli zrobisz to dobrze. Używaj odpowiednich technik uprawy, suszenia i konserwowania  , aby mieć pewność, że Twoje ziele ma gładki, przyjemny smak, z dodatkową pomocą lub bez niej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl