Masz pytania? napisz do nas

Napisz do nas!
TRANSLATE
 

Female Seeds

Ferry, główny hodowca, zaczął produkować regularne nasiona marihuany podczas nauki na studiach, na początku lat 90-tych, jako dodatkowy dochód w czasie trwania studiów. Ze względu na duży popyt, w latach 90-tych otworzył legalne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją nasion konopi.

"Nigdy nie myślałem, że dodatkowy dochód studenta doprowadzi do tak poważnego biznesu, ostatecznie moim marzeniem było zaoszczędzenie pieniędzy na małej, samowystarczalnej gospodarce ekologicznej".

Nasiona Female Seeds stały się tak popularne, że producent miał trudność w zaspokojeniu popytu na nasiona marihuany. Nie przeszkodziło to jednak w potrzymaniu wysokich standardów, zapewnienia dobrej reputacji i tworzenia niezawodnego produktu jakimi są nasiona cannabis od Female Seeds.

Female Seeds, specjalizuje się w nasionach Feminizowanych Outdoor, Feminizowanych Indoor (np: White Widow x Big BudC99 (Cinderella)SexBud) jak również Automatycznie Kwitnących (między innymi: AK AutoWhite Widow x Big Bud Auto).

Do najpopularniejszych odmian outdoor-owych Female Seeds, śmiało można zaliczyć genetykę: Critical Sour FeminiseEasy Sativa FeminiseMaroc FeminiseOutdoor Grapefruit FeminisePurple Maroc Feminise, które stały się podstawową bazą genetyczną dla nowo powstałych banków nasion konopi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl