Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Pineapple Express Auto Feminise (5 sztuk)
AuPineExpress.5p.FastBud

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 155,00zł

Pineapple Express Auto Feminise (5 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Pineapple Express to idealne połączenie doznań i smaków. To odmiana stworzona dla tych, którzy kochają przyjemności i wiedzą, jak cieszyć się każdą chwilą.

Pineapple Express oferuje mieszankę niezapomnianych zapachów: dojrzałych owoców, tropikalnych i słodkich, m.in. ananasa; odczucia, które doprowadzą do odkrycia nowej jakości sprawiania sobie przyjemności. Odmiana dla tych, którzy mają hedonistyczne podniebienia i lubią dobrą zabawę. Jest fantastycznym afrodyzjakiem, może stymulować apetyt na seks.
 
Dym tych nasion konopi jest przyjemny z głębokim aromatem i smakiem soczystego ananasa. Zmniejsza niepokój, zapewnia dużo radości i daje uczucie lekkości. Uwalnia od racjonalnego myślenia i pozwala robić to co najbardziej lubisz bez skrępowania.

Kolekcja nasion marihuany jest prosta, przyjemna i szybka. Jest dobry dla początkujących, bo nie wymaga szczególnej uwagi. Po pierwszym tygodniu dojrzewania nasion cannabis zaczyna tworzyć powłokę z żywicy na zewnętrznej warstwie nasiona konopi, która, pod koniec dojrzewania (co trwa około 54 dni), będzie obejmować całe nasiono marihuany.
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 90 - 140cm
Subs. Odżywcze: Bardzo wysokie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 65 dni
Waga nasiona: Indoor: 400-600g m2; Outdoor: 50-300g 1 nasiono
Producent: FastBuds
Typ: Feminizowane Automatycznie