Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Orange Bud Feminise (5 sztuk)
OrangeBud.5pack.DP

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 155,00zł

Orange Bud Feminise (5 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.

Jedna z oryginalnych odmian nasion marihuany Skunk (100% Skunk!) i wciąż jedna z najlepszych w historii. Orange Bud została wyselekcjonowana z wyjątkowych genetyk Skunk we wczesnych latach ’80 i jest pełną mocy, bardzo stabilną odmianą nasion konopi, która świetnie radzi sobie zarówno w klaserach typu: indoor, jak i outdoor. Nawet początkujący kolekcjonerzy potwierdzą, że Orange Bud jest łatwa i przyjemna w kolekcji, produkując gęste, twarde owoce, pokryte kryształkami i pięknymi, pomarańczowymi włosami na zewnętrznej warstwie nasiona cannabis.

Wielokrotny zwycięzca pucharów w latach ’80 i ’90, Orange Bud pozostaje klasycznym Skunkiem, którym delektują się koneserzy. Orange bud jest szczególnie znana z wyników w kolekcji: w SOG. Pełne mocy użytkowanie jest uskrzydlające i mózgowe, dobre dla osób aktywnych. Unikalny smak jest słodki, z wyraźnymi cytrusowymi nutami nektaryny i pomarańczy.

Orange bud pozostaje w pierwszej piątce bestsellerów, z wielu powodów – stabilność, moc, łatwość kolekcji i duże wyniki na koniec kolekcji. Fani Skunka, nie czekajcie dłużej, kupcie już dzisiaj!

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Klaser: Indoor
Subs. Odżywcze: 16.5%
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 50-55 dni
Waga nasiona: XL
Producent: Dutch Passion
Typ: Feminizowane | Głównie Sativa