Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

LSD-25 Auto Feminise (1 sztuka)
AutoLSD25.1pack.FastB

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 37,00zł

LSD-25 Auto Feminise (1 sztuka)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Stworzenie naszego własnego LSD było dla nas wyzwaniem, ale nie zawiedliśmy. Wyselekcjonowaliśmy jedną z najbardziej "śnieżnych" wersji, która bez trudu i natychmiast uderza z ogromną siłą.

Ma zapach farby, lakierów i drewna, więc zalecamy stosowanie filtrów węglowych w klaserach. Podczas dojrzewania wydziela przyjemny kwaśno-ziemisty aromat, który jest świadectwem jakości i wytrzymałości produktu gotowego, który będzie smakować nawet najbardziej wymagającym.

Efekt jest klasyczny i kamienny, ale oprócz tego LSD ma również psychoaktywny efekt, bardzo kreatywny i inspirujący. Przy zbyt dużej ilości nasion może być halucynogenny. Zaleca się ostrożność nawet tym bardziej doświadczonym użytkownikom.

Nasiona marihuany są proste w obsłudze i łatwe w kolekcji, śmiało można polecić je na pierwszy raz, ponieważ wybaczają błędy i niedociągnięcia. Jedyne o czym trzeba pamiętać to regularne podlewanie klasera. Dobrze znosi i toleruje każdy system kolekcji. Dobrze radzi sobie z niekorzystnymi warunkami glebowymi, nadmierną wilgotnością i pleśnią w klaserach. 

Tuż przed zakończeniem kolekcji super-gęste owoce wyglądają jak czarne. To naprawdę wspaniały widok, kiedy w ostatnich dniach dojrzewania, fioletowe owoce błyszczą białymi kryształkami i czarną żywicą na zewnętrznej warstwie nasiona, zawartość składników odżywczych jest na poziomie 21-23%. LSD-25 jest idealny do produkcji nasion-haszyszu i jest powszechnie stosowany jako środek na bezsenność i zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Bez wątpienia, ten szczep jest faworytem całego naszego zespołu i jesteśmy pewni, że stanie się Twoim ulubionym.
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: LSD auto
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 70 - 120 cm
Subs. Odżywcze: 21-23%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: XL
Producent: FastBuds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica