Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Lemon Shining Silver Haze Feminise (3 sztuki)
LemonShinSilvHa.3p.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 76,00zł

Lemon Shining Silver Haze Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Lemon Shining Silver Haze to uhonorowana nagrodami sativa, charakteryzująca się świeżym, cytrusowym aromatem i dużą mocą. Doskonały uśmiech, dająca energetycznego i budującego kopa powoduje, że odmiana zyskała rzesze fanów. Kup w hurcie, aby czuć radość przez cały czas!

Lemon Shining Silver Haze z Royal Queen Seeds to wspaniały przykład na to, co można stworzyć z połączenia dwóch niezwykłych sativ. Lemon Skunk i Amnesia Haze, z których krzyżówki powstała ta odmiana nasion marihuany, już same w sobie mają doskonały smak. Indywidulany efekt jeszcze się umacnia po połączeniu tych odmian nasion konopi, o czym przekonuje około 25% zawartość składników odżywczych.

Lemon Shining Silver Haze nadaje się do klaserów typu: indoor jak i outdoor. Czas dojrzewania wynosi 8-9 tygodni, co dla sativy jest całkiem przyzwoitym wynikiem. W klaserach typu: indoor, wyniki z kolekcji z m2 wynoszą 425-475 g. W sprzyjających warunkach w klaserach typu: outdoor z każdgo nasiona można uzyskać 450-500g, a niektórzy kolekcjonerzy podają, że przy zachowaniu wszystkich optymalnych czynników uzyskali do 1000 g wagi 1 nasiona. W klaserach typu: indoor, nasiona osiągają 80-140 cm, a w klaserach typu: outdoor: 130-170 cm.

Jedną z najważniejszych zalet Lemon Shining Silver Haze jest wspaniały efekt. Mocny "uśmiech " mózgowy, charakterystyczny dla sativy jest bardzo budujący i zwiększa motywację do działania. Potrzebujesz nowej inspiracji lub małego popołudniowego kopa? Załatwione! Pozytywny i euforyczny efekt trwa dłużej niż można byłoby się spodziewać. Po około 2-3 godzinach pojawi się efekt rozluźnienia, bez utraty poczucia energiczności. Z tego właśnie powodu Lemon Shining Silver Haze to wspaniała propozycja do użytkowania w ciągu dnia, doskonale nadająca się do wspólnej zabawy ze znajomymi.

Wspaniały smak i aromat Lemon Shining Silver Haze świetnie uzupełniają efekty. W powietrzu unosi się silny cytrusowy zapach z charakterystyczną skunkową kwaśną, wilgotną nutą. Świeżość, słodycz i doskonały smak powodują, że odmiana nasion konopi dobrze nadaje się do e-użytkowania.

Lemon Shining Silver Haze z Royal Queen Seeds to produkt kompletny. Rewelacyjny "uśmiech", odświeżający smak cytrusa oraz wysokie wyniki kolekcji sprawiają, że tej odmiany nie wolno ignorować!

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Lemon Skunk x Amnesia Haze
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 80-140cm; Outdoor: 130 - 170 cm
Subs. Odżywcze: 21%
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 55-63 dni, październik
Waga nasiona: Indoor: 425-475g m2; Outdoor: 450-500g 1 nasiono
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane | Głównie Sativa