Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Lemon Shining Silver Haze Feminise (3 sztuki)
LemonShinSilvHa.3p.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 80,00zł

Lemon Shining Silver Haze Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Lemon Shining Silver Haze to powszechnie ceniony szczep nasion marihuany z dominacją sativy. Popularny ze względu na charakterystyczny zapach, silne działanie i dobre wyniki kolekcji, z całą pewnością stanie się jednym z największych faworytów wszech czasów wśród wszystkich odmian nasion konopi.

Podobnie jak wiele innych szczepów cytrynowych, ten także charakteryzuje się mocnym cytrusowym aromatem, które wiele osób określa jako kwaskowy, wilgotny z domieszką skunka, ale mimo to świeży i słodkawy. Inni porównują posmak i aromat tego szczepu do cukierków o silnie cytrynowym smaku. Jest to prawdopodobnie spowodowane stosunkowo wysokim stężeniem limonenu obecnego w tej odmianie, jak i jej podobnych. Smak jest bardzo podobny do aromatu, dzięki czemu użytkowanie tych nasion konopi zamienia się w smakowite, parujące doświadczenie. 

Ponieważ w szczepie tym dominuje sativa, jego działanie również odzwierciedla to, co zwykle zapewniają typowe odmiany sativy. Jest to mocny 'uśmiech' umysłu określany często jako silnie psychodeliczny Zauważa się także przypływ energii, wzrost kreatywności i motywacji, co może być pomocne, kiedy masz dużo do zrobienia. Szczep ten opisuje się często jako dający poczucie optymizmu, euforii, czujności oraz ogólnego dobrostanu. Czas działania tych nasion marihuany trwa zwykle od dwóch do trzech godzin, w końcu ustępuje, by nadal zapewnić ciału stan relaksu, ale także dawkę energii. Ze względu na silnie stymulujące działanie tych nasion cannabis, nie zaleca się stosowania go tuż przed snem, ponieważ może utrudniać zaśnięcie. 

Nasiona marihuany Lemon Shining Silver Haze dojrzewają zwykle po około ośmiu, dziewięciu tygodniach, w zależności od sposobu kolekcji oraz dbałości o nie. Przy klaserach typu: outdoor zbioru wyniku kolekcji można spodziewać się zwykle w połowie października. Jeżeli chodzi o plany, przeważnie uzyskuje się 425 do 475 gramów na metr kwadratowy, lub też około 150 gramów wagi 1 nasiona kolekcjonowanej w warunkach typu: indoor. W przypadku klaseru typu: outdoor zwykle można zebrać od 450 do 500 gramów z jednego nasiona. Każde nasiono konopi osiąga wysokość od 80 do 140 centymetrów w klaserach indoor, oraz od 130 do 170 centymetrów, gdy jest kolekcjonowana na zewnątrz.

Owoce powstające z tego nasiona cannabis są zazwyczaj duże i mają podłużny kształt. Pokryte są przepięknym kobiercem w limonkowym kolorze z żółto-złotym odcieniem, który wydaje się jeszcze bardziej wzmacniać cytrynową zacność tego szczepu. Jak w przypadku większości odmian sativa, owoce są luźne i puszyste, pokryte licznymi czerwonymi włoskami i trichomami na zewnętrznej warstwie nasiona - bogatymi w składniki odżywcze, które nęcą zmysły.

Lemon Shining Silver Haze jest hybrydą powstałą na bazie Lemon Skunk oraz Amnesia Haze, przy czym oba te szczepy należą do gatunku sativa, która sama w sobie charakteryzuje się zdecydowanym cytrusowym posmakiem i aromatem. Odmiana ta zawiera jedno z najwyższych stężeń składników odżywczych w granicach około 25 procent oraz 0,88 procent CBD. Szczep ten jest tak mocny, że w 2008 roku zwyciężył w konkursie High Times Cannabis Cup, co zdecydowanie zwiększyło jego popularność.

Jeżeli szukasz szczepu dającego obfite wyniki kolekcji oraz przyjemne doznania i aromat, dobrze trafiłeś. Jeszcze dziś kup u nas nasiona Lemon Shining Silver Haze!
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Lemon Skunk x Amnesia Haze
Klaser: Indoor/Outdoor późny
Wielkość nasiona: Indoor: 80-140cm; Outdoor: 130 - 170 cm
Subs. Odżywcze: 21%
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 55-63 dni, połowa października
Waga nasiona: Indoor: 425-475g m2; Outdoor: 450-500g 1 nasiono
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane | Głównie Sativa