Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

G14 Auto Feminise (1 sztuka)
AutoG14.1pack.FastB

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 37,00zł

G14 Auto Feminise (1 sztuka)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
G14 to najbardziej stabilna odmiana nasion marihuany w naszym banku nasion. Staraliśmy się stworzyć nasiono cannabis, która będzie mogła być kolekcjonowana w każdych warunkach, jej okres dojrzewania będzie szybki, forma kompaktowa, a cały profil wzrostu dyskretny.

G14 działa jak tabletki przeciwbólowe, ponadto pod jego wpływem łatwo wprowadzić się w stan medytacji, która pozwala uzdrowić ciało i umysł. Na poziomie fizycznym, pomaga rozluźnić mięśnie i stabilizuje system nerwowy, służąc w ten sposób jako broń antystresowa. Dokonuje tego bez powodowania senności, dlatego bez obaw można go stosować w ciągu dnia.

To dobra odmiana dla początkujących kolekcjonerów, ponieważ dobrze reaguje na zmiany pogody i nawodnienia. Nasiona cannabis są wydajne i stabilne. Sprawdzają się w klaserach typu: indoor o ograniczonej przestrzeni ze względu na małą i krępą budowę. W fazie wzrostu uwalniają aromaty owoców cytrusowych i drewna. W czasie zakończenia kolekcji, ich zapach się potęguje i przypomina najczystszy i najlepszy marokański hasz nasion.

Jego skład chemiczny sprawia, że jest idealny do stosowania leczniczego. Zawartość składników odżywczych nie jest mniejsza niż 18%, a CBD niż 0,9%.
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: G13 auto
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 60-110 cm
Subs. Odżywcze: 18%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70-75 dni
Waga nasiona: XL
Producent: FastBuds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica